ניקיון בניינים בפתח תקווה

למי כדאי לפנות לטובת קבלת שירותי ניקיון עבור בנייני מגורים משותפים? כל כמה זמן מנקים חדרי מדרגות? ומה לגבי חיסכון בעלויות? המומחים של דוד קלין עושים עבורך סדר בכל הפרטים.

פתח תקווה היא עיר גדולה, מרכזית ומבוקשת שנהנית בשנים האחרונות מתנופת בנייה אדירה לגובה. כתוצאה מכך, אפשר למצוא בפתח תקווה המון שכונות עם בנייני מגורים משותפים של עשרות ואפילו מאות דירות. מבחינת בעלי דירות בבנייני מגורים משותפים בפתח תקווה, אחד הדברים החשובים הוא לתאם שירותי ניקיון קבועים ואף לדאוג לחיסכון בהוצאות – בלי להתפשר על תוצאות.

עם הניקיון שלנו, הבניין שלך שווה יותר!

התמחות בשירותי ניקיון בניינים מאפשרת לנציגי דוד קלין להשביח את הנכס ואת הדירה שלך. רוצה לנסות אותנו? זה הזמן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות.

האחריות על ניקיון בניינים בפתח תקווה

בעלי דירות בבניין מגורים משותף יכולים להחליט על הקצאת ועד בית או על חלוקת תחומי אחריות. לחילופין, יש בניינים שבהם האחריות על התחזוקה היא של חברת אחזקה חיצונית. עם זאת, את עבודות הניקיון עצמן אמורים לבצע בסופו של דבר אנשי מקצוע שמתמחים בזה. ללא התמחות בשירותי ניקיון בכלל ובניקיון בניינים בפרט, לבעלי הדירות יהיה קשה מאוד לשמור על ערך הנכס שרכשו.

המלצות על תדירות ניקיון בניינים

רוב בנייני המגורים עוברים ניקיון יסודי אחת לשבוע. מנגד, יש מקרים שבהם צריך לתאם את הניקיון 2-3 פעמים בשבוע – כמו למשל בבניינים על עמודים בפתח תקווה שבהם חדרי המדרגות משמשים גם את דיירי הקומות הראשונות.

בניינים מנקים עם דוד קלין

נציגי דוד קלין ישמחו לעמוד לרשותך בשלבים שונים של תיאום שירותי ניקיון. לנו ברור עד כמה חשוב לך לשמור על ערך הנכס באמצעות ניקיון בניינים בפתח תקווה באופן מקצועי ואיכותי, לכן נעמוד לרשותך מיד לאחר השארת פרטים

Call Now Button
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה..! במה אוכל לעזור?
Powered by