שיקום בטון

מחפשים חברה מקצועית לשיקום בטון? אנו בדוד קלין מבצעים את כל עבודות שיקום בטון על הצד הטוב ביותר הכולל שיקום בטון בהתזה ,שיקום בטון בהטלאה, חיזוק מבנים ביריעות זכוכית ופחמן, הזרקת אפוקסי בסדקים ועוד, והכל על ציוד מתאים ומתקדם, ניסיון של שנים ותעודות הסמכה רשמיות לעבודות גובה וסנפלינג במידת הצורך.

שיקום בטון
0

+

עבדות שיקום בטון
מבחר ומחירים אטרקטיביים

הכל במקום אחד

סדיקה בבטון אינה נחשבת לתקינה ועלולה להעיד על תהליך התפוררות של הבטון המתרחש מאוחרי הקלעים. יש לכך מסבר סיבות הגורמות להישחקות הבטון בין היתר בגלל שטפונות, קורוזיה, עומס יתר, רעידת אדמה, שריפה ועוד. אם המצב מוכר לכם והבטוון אצלכם בבניין מתחיל להישחק זה הזמן לקרוא לחברת שיקום בטון שתיתן מענה הולם וראוי לכל בעיות הבטון.

לא פעם דיירים או ועד הבית מנסים לחסוך בעלויות של שיקום המבנה. הדבר עלול לגרום לסכנת נפשות חמורה כפי שראינו לא אחת בשנים האחרונות במדינת ישראל. בהקשר הזה יש לציין כי מכיוון שמדינתנו צעירה יחסית, זו התקופה שבה ישנם מבנים רבים המגיעים לגיל זקנה ודורשים באופן נחוץ חיזוק העמודים והיסודות ושיקום הבטון הפנימי של הבניין.

יש לקחת בחשבון כי למרות העלויות הגבוהות יחסית של שיקום הבטון, התועלת של פעולה זו נחוצה ולעיתים קריטית. לצד זה גם הערך של הבניין יעלה בעקבות אותו שיקום נחוץ.

בדוד קלין אנו מטפלים בבטון המצריך שיקום על הצד הטוב ביותר. במקרים רבים יש צורך בשיקום הבטון דווקא בקומות הגבוהות ובמקרים כאלו חובה לקחת חברה בעלת רישיונות לעבודות גובה המוכר ע"י משרד העבודה.
חברה העושה עבודות גובה ללא רישיונות מתאימים הינה עוברת על החוק.. והכי גרוע, מסכנת את עובדיה ואף אתכם שהזמנתם חברה ללא רישיונות רלוונטיים.
בשנים האחרונות בעקבות עשרות אירועים שבהם נהרגים פועלים בתאונות עבודה, משרד העבודה ואף בתי המשפט מחמירים בכל הנוגע לאכיפה וענישה של אירועים כאלו.

אצלנו בדוד קלין כל צוותי העבודה שלנו הינם בעלי הכשרה ותעודות הסמכה רשמיות ומוכרות, ולנו הביטוחים הנדרשים עבור עבודות אלו.

למה דווקא אנחנו?

הנה לכם מספר סיבות מדוע לבחור בדוד קלין

מוניטין מכובד

עם מעל 15 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים, אנו נוכל לסייע לכם בשיקום הבטון

שירות מקצועי

אנחנו כאן כדי לספק לכם ייעוץ, ליווי והדרכה בכל נושאי שיקום ועבודות גובה

אחריות מלאה

דוד קלין נותנת לכם אחריות מלאה על כל העבודה המתבצעת תחת ידנו

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר לשיקום בטון

צרו קשר עם נציג מטעם חברת דוד קלין, ע"מ לקבל פרטים מלאים, הצעת מחיר ועוד.

המלצות

לקוחות דוד קלין ממליצים

"הקיר של החלון בחדר השינה שלנו הוצף במים והיה על סף קריסה. אנחנו גרים בקומה גבוהה ללא גישה פנימית אל הקיר הבעייתי. פנינו לדוד והוא הגיע עם העובדים דרך הגג של הבניין וטיפלו בהצפה תוך פחות משעה.
בהחלט יכולה להמליץ עליכם בשמחה!"

אניה קוזנצוב

לקוחה מרוצה

פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button