פתיחת סתימה בגובה

ניקוי חלונות בגובה | דוד קלין

על פתיחת סתימות באופן כללי, על ריבוי סתימות בבניינים גבוהים בשנים האחרונות, וכיצד פתיחת סתימה בגובה מתבצע כיום?

רוב בני האדם בעולם עשויים לחוות לפחות פעם אחת בחיים שלהם מצב של סתימה בבית. סתימה, היא אחת מתקלות הבית הנפוצות ביותר. לעתים קרובות, ניתן לסדר בעיות רבות של סתימה בצורה פשוטה ובצורה אינדיבידואלית לגמרי, ללא קריאה לבעל מקצוע. במקרים אחרים, סתימה עשויה להוות מטרד גדולה למדי, מטרד שדורש קריאה מהירה לבעל מקצוע, שיסייע לנו בפתרון התקלה. כאשר מדובר על פתיחת סתימות בגובה, אזי שמדובר כבר על בעיה אחרת לגמרי.

כאשר אנחנו מתמודדים עם פתיחת סתימות בגובה, כלומר, פתיחת סתימות בבניינים מגורים גבוהים, בנייני משרדים, ורבי קומות, מדובר על עסק אחר לגמרי. כאשר אנחנו מתמודדים עם פתיחת סתימה בגובה, אזי שעלינו להזמין בעל מקצוע אשר מתמחה גם בעבודות גובה, וגם מחזיק בתעודות אינסטלציה מתאימות. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם מידע מקיף ובלעדי על פתיחת סתימה בגובה – מה היא פתיחת סתימה בגובה, מה הן הסיבות השונות שעשויות להוביל להופעה של סתימות, ובנוסף – כיצד נהוג לפתור בעיות של פתיחת סתימה בגובה כיום. קריאה נעימה!

סתימה, אינסטלציה

פתיחת סתימה בגובה – כיצד נוצרות סתימות? מה מוביל להופעה של סתימה בבית?

אין סיבה אחת בודדה שיכולה להוביל למצב של סתימות בבית שלנו, למעשה, יש לא מעט סיבות שעשויות להוביל לכך. לדוגמה, סתימות בבית יכולות להיגרם בראש ובראשונה כתוצאה מהשלכה של פסולת מרובה ולא מתאימה לשירותים, לביוב, וכיוצא בזאת. מצד שני, המון סתימות במדינת ישראל כיום, מתרחשות בגלל עשבים שוטים שהצליחו לפרוץ את הדרך שלהם לתוך צינורות הביוב שלנו. כאשר אנחנו לא מטפלים במצבים של סתימה בזמן, ההשלכות עשויות להיות לא נעימות כלל – אי טיפול בסתימות בזמן, יכולה להוביל למצב של ריחות נוראים מאוד בבית ובבניין אשר חווים את הסתימה, ובנוסף, אי טיפול בסתימה, עשוי להוביל לבעיות חמורות בצנרת, בעיות שבעתיד יכולות לעלות לנו לא מעט כסף.

פתיחת סתימה בגובה – כיצד פתיחת סתימה מתבצעת באופן כללי?

פתיחת סתימות מתבצעת בראש ובראשונה על ידי ורם אינסטלציה מתאים, אשר מחזיק בהכשרה ובידע המתאימים לשם כך. יתר על כן, פתיחת סתימות מתבצעת על ידי מכשיר מיוחד אשר נקרא גרניק – מכשיר שנועד לשטוף את הצנרת שלנו עם לחץ מים מיוחד, אשר מצליח לפתוח סתימות קשות בצנרת הבית שלנו. למעשה, הלחץ שהגרניק מפעיל, הוא כזה שמסייע בפתיחת הסתימה עצמה. במידה שפתיחת הצנרת בעזרת מכשיר הגרניק היא פתיחה שלא צלחה, הפתרונות הבאים יהיו מורכבים יותר, ויכללו שיטות מורכבות יותר לביצוע של פתיחת אותם הצינורות.

כיצד ניתן לבצע פתיחה של סתימות המתרחשות בגבהים רבים?

אם לא שמתם לב, משנה לשנה פחות ופחות אנשים מתגוררים בבתי קרקע פרטיים, ובמקום, יותר ויותר אנשים עוברים לגור בערים גדולות, בבניינים גבוהים, וברבי קומות. כתוצאה מכך, אנחנו עדים בשנים האחרונות לביקוש שהולך וגובר בתחום פתיחת הסתימות בגובה. כיום, יותר ויותר אנשים נתקלים במצבים שבהם מתרחשת סתימה בקומה גבוהה מאוד בבניינים מגורים, וכתוצאה כך, הם זקוקים לטיפול של בעל מקצוע מתאים. כפי שציינו לפני כן, פתיחת סתימה בגובה דורשת הסמכה של אינסטלציה פלוס הסמכה של עבודה בגובה.

השיטות לפתיחת סתימות

כיום, פתיחת סתימה בגובה מתבצעת על ידי אנשים המחזיקים בהסמכת אינסטלציה, יחד להסמכת סנפלינג מתאימה לעבודה בגובה. שיטת העבודה בסנפלינג, נחשבת כיום לשיטת העבודה המוכרת והפופולארית ביותר לכל סוגי העבודות בגובה. מדובר על שיטה יעילה מאוד לעבודה בגובה, אשר מעמידה מינימום סיכונים, מינימום כוח עבודה הדרוש לשם ביצוע העבודה, ומינימום הפרעה לשגרת החיים בבניין המגורים. כיום, תוכלו למצוא חברות גובה רבות בישראל אשר מתמחות בשיטות העבודה בגובה.

זקוקים לשירותים של פתיחת סתימה בגובה – פנו עוד היום לחברת דוד קלין פתרונות גובה

חברת דוד קלין, נחשבת כיום לאחת מהחברות המובילות ביותר במדינת ישראל בכל הנוגע לתחום העבודה בגובה. חברתנו, מתמחה בשורה ארוכה של עבודות גובה, אשר פוגשות לא מעט אנשים שחיים בבנייני מגורים גבוהים כיום – צביעת בניינים גבוהים, ניקיון חיצוני של חלונות בבניינים, איטום בניינים, וכמו כן – פתיחת סתימה בגובה.

מעוניינים לשמוע עוד על פתיחת סתימה בגובה?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button