פוליש קריסטל

חברת דוד קלין מתמחה בעבודות ניקיון פוליש קריסטל לריצפה ולכל סוגי השיש והמרצפות. אנשי המקצוע שלנו מפעילים את הציוד פוליש לריצפה הגרמני הטוב והאיכותי ביותר ובאמתחתנו ותק מוכח של מעל 10 שנים בליטוש מגוון רחב של חומרים. לקוחותינו נהנים מפוליש וניקיון ברמה גבוה ומהתחייבות לאיכות – ללא פשרות.

רוצה לקבל הצעת מחיר המותאמת אישית לצרכיך? נציגינו ממתינים לפנייתך כעת!

כיצד מתבצע התהליך?

תהליך פוליש קריסטל לריצפה בדוד קלין נשען על 4 שלבים מרכזיים. אנו דואגים שעל כל שלב יהיו אחראיים אנשי המקצוע המובילים ויש לנו את הציוד פוליש לריצפה המתאים להתמודדות עם כל סוגי הריצוף. מבחינתנו, תוצאה טובה היא רק כזו שתהפוך את המרצפות שלך למבריקות ועמידות יותר.

שלב ראשון: ניקוי יסודי

בשלב הראשון של הברקת רצפות אנו מגיעים אליך עם מכונה וחומרי ניקוי עוצמתיים. ניקוי יסודי של המרצפות מהווה עבורנו תנאי בסיסי להמשך העבודה וכדי לשפר את הביצועים. דרכנו ניתן לבצע פוליש וניקיון יסודי של כל סוגי המרצפות בחלל הפנים והחוץ, להתמודד עם כתמים ישנים ולהסיר לכלוך עיקש. הניקוי היסודי כלול במחיר ומבחינתך הוא גם מבטיח שקט וחיסכון בזמן.

שלב שני: החדרת חומר מיוחד

בשלב השני של התהליך אנו מחדירים חומר מיוחד בעזרת מכונת פוליש משוכללת. החדרת החומר לתוך השיש או המרצפות נועדה להשיג את הברק הנחשק בפוליש קריסטל ולשפר את העמידות. את החומר המיוחד אנו גם מחדירים תוך שמירה על כללי הבטיחות, בהתאמה לסוג המרצפות ובלי לדרוש ממך שום סוג של הכנה מוקדמת.

שלב שלישי: הברקה עם מכונה

השלב השלישי מביא לידי ביטוי את הערך המוסף של הברקת רצפות עם חברת דוד קלין. אצלנו לא מוכנים להתפשר על תוצאות ולכן מבצעים הברקה רק עם מכונה. הברקת הריצפה בעזרת מכונה היא מה שהמרצפות שלך צריכות כדי להבריק – ובדיוק מה שחיכית לו בשביל ליהנות בכל פעם מחדש ממראה נקי ואסתטי.

שלב רביעי: יישום חומר משמר

העבודה על המרצפות שלך לא מסתיימת בהברקה עם מכונה אלא כוללת גם יישום מוקפד של חומר משמר. בעזרת החומר המשמר אנו מוסיפים שכבת הגנה על המרצפות ושומרים על הברק מפני שחיקה ובלאי. יתרה על כך, החומר שבו אנו משתמשים משמר את התוצאה המבריקה עד 3 שנים.

מדוע כדאי לבצע פוליש קריסטל לשיש?

תהליך הברקה עם פוליש קריסטל לשיש חוסך ממך את הצורך בהחלפת הריצוף כולו. לעומת שיפוץ מאסיבי שיפגע בשגרה שלך ושל המשפחה, הרי שפוליש וניקיון מקצועי יבריק את המרצפות, ישביח את ערך הנכס באופן מידי ובמקביל יכין אותו לקראת מכירה, השכרה או השקעה.

מגיעים בשבילך עד השכבות הפנימיות

עבודה עם חומר מיוחד עבור שיש טרצו חושפת שכבות פנימיות, מבריקות וחדשות יותר. השכבות הפנימיות תמיד אסתטיות ומרשימות יותר מאשר השכבות החשופות – והמומחיות שלנו היא לחשוף אותן עבורך בתהליך מסודר ומקצועי. אנו מזמינים אותך כבר עכשיו להתרשם מפרויקטים קודמים של הברקת קריסטל לשיש ובטוחים שנוכל לעמוד בסטנדרטים שלך.

נשמח לעמוד לרשותך

בדוד קלין, משנים את כל מה שחשבת על פוליש וניקיון קריסטל. כדי ליהנות מכל היתרונות שביכולתנו להעמיד לרשותך, כל שעליך לעשות הוא להשאיר הודעה באתר או לפנות אלינו טלפונית – ונוכל לתת לך הצעת מחיר בהתאם לתמונות שצילמת, או בהתאם לביקור שנתאם אצלך בנכס.

Call Now Button
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה..! במה אוכל לעזור?
Powered by