עבודות גובה בסנפלינג

עבודות גובה בסנפלינג

אם אנחנו אומרים לכם את המילה סנפלינג, אשר כנראה שהראש שלכם יקפוץ בצורה אוטומטית לגמרי לספורט אתגרי שמבצעים בחופשות מסוימות בטבע. ונכון, זה ללא ספק הסיטואציה הראשונה שאמורה לעלות לכם לראש כשאתם שומעים את המונח סנפלינג, אולם, האם ידעתם שסנפלינג מהווה כיום את אחד מטכניקות העבודה המתקדמות והמועילות ביותר לעבודה בגובה? 

כיום, עבודות גובה בסנפלינג הפכו להיות מבוקשות מאוד ופופולאריות בארץ, בעיקר בשל העובדה שמספר רבי הקומות בארץ הוא מספר אשר נמצא בעלייה בלתי פוסקת. עבודות גובה בסנפלינג, מביאות יחד איתם כמה וכמה יתרונות משמעותיים, יתרונות שעלינו לקחת בחשבון כאשר אנחנו עומדים בפני כל סוג של עבודה בגובה. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם את המדריך המקיף על עבודות גובה בסנפלינג, לרבות היתרונות השונים של שיטה זו. קריאה נעימה!

ניקוי חלונות בגובה | דוד קלין

מה זה עבודות גובה בסנפלינג, ואילו סוג של עבודות בגובה נהוג לבצע באמצעות סנפלינג כיום?

יש לא מעט עבודות שונות, חלקן מורכבות וחלקן קצת פחות, עבודות שחייבות להתבצע בגבהים רבים ובבניינים רבי קומות. כיום, נהוג לבצע שורה ארוכה של עבודות הקשורות לבניינים גבוהים, זאת לדוגמת – ניקיון חלונות בבניינים רבי קומות, ניקיון של מרפסות שמש, איטום מבנים גבוהים, שיקום של שלד מבנה ושל בטון, הרחקת יונים, ועוד שירותים רבים שקשורים לבניינים גבוהים ורבי קומות. בעבר, לפני שעבודות גובה בסנפלינג הפכו להיות פופולאריות מאוד, השיטות הקדומות יותר של עבודה בגובה היו שיטות לדוגמת – הקמת פיגומים, עבודה עם מנופים גבוהים, וכיוצא בזאת. עבודות גובה באמצעות סנפלינג, מביאים יחד איתם יתרונות רבים בביצוע שיטה זו, יתרונות שעולים על כל הטכניקות האחרות לביצוע של עבודות בגובה. על היתרונות הרבים של עבודות גובה בסנפלינג, נמשיך לדון בשורות הקרובות. 

שירותי ניקוי חלונות בסנפלינג | דוד קלין

מה הם היתרונות של עבודות גובה בסנפלינג?

כפי שהצלחתם להבין מקריאת השורות שקדמו לשורות אלה, ישנם עוד טכניקות לביצוע עבודות בגובה, והפופולאריות מתוכם הם כמובן – בניית פיגומים לצורכי עבודה בגובה, ועבודה בנופים גדולים. עבודות גובה בסנפלינג מביאות יחד איתם יתרונות מדהימים, יתרונות שהופכים את שיטת העבודה בעזרת חבלי הסנפלינג, לטובה ויעילה הרבה יותר מכל שיטות העבודה האחרות והוותיקות יותר. להלן מספר יתרונות מרכזיים של עבודות גובה בעזרת חבלי סנפלינג.

קיצור זמן העבודה

אם מסתכלים על היתרונות השונים שחבלי הסנפלינג הכניסו לנו לתוך עולם הבניה, זה העובדה שבעזרת עבודה בסנפלינג, אנחנו יכולים כיום לחסוך זמנים משמעותיים ממש בביצוע העבודה. לדוגמה, כאשר בוחרים לבצע עבודה בגובה בעזרת פיגומים, אנחנו מקדישים זמן ומשאבים רבים רק בבנייה ובפירוק של הפיגומים – ימי עבודה שפשוט הולכים לפח. עבודה בסנפלינג היא ממוקדת, מהירה, והיא משיגה את התוצאות שלה בזמנים הנמוכים והקצרים ביותר.

מחיר העבודה

גם כאשר אנחנו מסתכלים על המחיר של עבודות גובה בסנפלינג, אפשר לראות באופן ברור מאוד שתמחור של עבודות גובה בסנפלינג הוא תמחור נמוך יותר מתמחור של כל סוגי העבודות השונים בגובה. הסיבה לכך, היא שכל הטכניקות האחרות לבניה בגובה, הן טכניקות שלמעשה דורשות שימוש בכלים יקרים, בנוסף, טכניקות אלה דורשות יותר ידיים עובדות, וכמובן שכל הדברים האלה בסופו של דבר מסתכמים בעלות גבוהה יותר של עבודה. אז אין ספק, שהמחיר של עבודות גובה בסנפלינג הוא המחיר המשתלם ביותר מבין עבודות מסוג זה.

גמישות העבודה

יתרון נוסף של עבודות גובה בסנפלינג, זה העובדה שעבודה באמצעות חבלי בסנפלינג בגובה היא עבודה גמישה מאוד. ניתן לבצע את העבודה בכל סוג של גובה, בין אם מדובר על בניינים נמוכים יחסית, או לחלופין בניינים גבוהים מאוד ורבי קומות. בנוסף, חבלי הסנפלינג מאפשרים לנו לעשות קשת רחבה מאוד של עבודות – החל מעבודות איטום, ניקיון של חלונות בגובה, וכיוצא בזאת – הסנפלינג, הוא פשוט אידיאלי לכל כך הרבה דברים.

זקוקים לעבודה בגובה? אתם יכולים להפסיק לחפש, בזכות חברת דוד קלין לעבודות גובה!

חברת דוד קלין, היא אחת מהחברות המובילות ביותר כיום לכל סוגי העבודות בגובה, לרבות – עבודות של איטום בגובה, ניקיון חלונות בסנפלינג, וכיוצא בזאת. חברת דוד קלין, היא חברה אשר מחזיקה במעל לחמש עשרה שנות ניסיון בתחום, וכיום, היא מחזיקה בכלים המתקדמים והחדשים ביותר לביצוע כל סוגי העבודות בגובה. בנוסף, חברתנו מחזיקה בכל האישורים הדרושים לצורך ביצוע עבודות בניה בגובה באמצעות סנפלינג.

מעוניינים לשמוע עוד על עבודות גובה בסנפלינג?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button