ניקיון ואחזקת בתים משותפים / בנייני משרדים

חברת דוד קלין ניקיון ואחזקה מספקת שירותי ניקיון ותחזוקה שוטפת של הבניין וסביבתו עבורכם.

החברה מספקת שירותי ניקיון ואחזקת מבנים לבתים משותפים, בנייני משרדים, מוסדות ציבור באזור המרכז.

תחזוקת הבית המשותף הפכה למשימה הדורשת מומחיות והתמחות, ולא פעם הינה נטל על אותו דייר שהיה מתנדב לנהל את ענייני ועד הבית. לכן, בחירה מקצועית של חברה לתחזוקת בית משותף, הינו עניין מהותי וחשוב ויש לדאוג לבחירה של גורם מקצועי, אחראי, שנעים ונוח לעבוד איתו ורצוי גם שיעבוד ביעילות ובמחיר זול ואטרקטיבי.

יש לדאוג לניקיון, צבע, גינון, בעיות אינסטלציה וניקוז המתעוררות לעיתים תכופות, תחזוקת ותקינות המעלית, חדר מדרגות, חדר אשפה, מקלט, מחסן משותף, לובי, אינטרקום, תיבות דואר, חניה ועוד אין ספור נושאים הקובעים את איכות חיי הדיירים בבית משותף.

חברת דוד קלין שירותי ניקיון ואחזקה, מורידה מכם את כל נטל ניקיון ותחזוקת מבנים, מהווה את הפתרון האידיאלי לניקיון ותחזוקה השוטפת של הבניין, הגינה וסביבתו החיצוני של הבית המשותף או בניין המשרדים.

אנו כאן, כדי לספק שירות מקסימלי לשביעות רצונם של לקוחותינו.

שירותי ניקיון בית משותף ואחזקת מבנים

דוד קלין שירותי ניקיון ואחזקה מספקת ללקוחותיה מגוון שירותים בתחומי ניקיון ואחזקת מבנים, בתים משותפים ומשרדים:

  • שירותי ניקיון.
  • שירותי גינון.
  • ביצוע הדברה
  • ועוד שירותים בהתאם לדרישת הועד ובתיאום מלא.

מהי עלות השירותים?

לכל בניין מאפיינים שונים וצרכים שונים, אשר יש לדעת מהם במדוייק, טרם מתן הצעת מחיר מפורטת.

נקודת המוצא שלנו היא כי מתוך הפעילות השוטפת של הבניין, עיקר "כאב הראש" של ועד הבית הוא בתחום ניקיון הבניין, ניקיון הלובי וחדר המדרגות, תחזוקת הגינה וניקוי סביבת הבניין. ביצוע ההעברה כוללת של ניהול הבניין לחברת ניהול, כרוכה בייקור משמעותי בעלויות ועד הבית. אנחנו מציעים דרך ביניים – הורידו מכם את המתלות העיקריות והמשיכו לטפל בנושאים הפחות אינטנסיביים, כך תוכלו להוריד מכם את הבעיות המרכזיות, להישאר בשליטה ללא חוזים כובלים ולהקטין עלויות. התקשרו אלינו וקבלו הערכת סדר גודל לגבי עלות תחזוקתו החודשית השוטפת של הבניין שלכם.

מהם היתרונות שלנו?

אנו יודעים כי תחום תחזוקת הבניין מהווה "כאב ראש" לא קטן לועד הבית ומקור לחוסר שביעות רצון של הדיירים בבניין, לפיכך, אנו לוקחים על עצמנו את תחומי הניקיון האחזקה השוטפים כדי להשאיר אתכם עם שקט נפשי ועם בניין נקי, מתוחזק ומסודר. שאר התחומים אינם תחומי תחזוקה אינטנסיביים ובכל מקרה, אתם תהיו מעורבים ואולי אף עדיף שתהיו מעורבים ולא תנהלו אותם בשלט רחוק.

בחברת הניקיון דוד קלין, מנהל החברה מגיע באופן אישי ומפקח על ביצוע העבודה בעצמו בכל בניין. הקשר של ועד הבית הוא עם בעל החברה ולא עם מנהלי צוותים וכל מיני בעלי תפקידים אחרים שיוצרים בסופו של דבר ביורוקרטיה מיותר וסחבת בטיפול בתלונות ובעיות.

אצלנו היחס הוא אישי והטיפול הוא ישיר ומיידי מול בעל החברה.

אנו מזמינים אתכם להתקשר עכשיו ולקביעת פגישת הכרות בזמן המתאים לכם.

 

התקשרו עכשיו לטלפון 053-5301491 או צרו קשר לקביעת פגישה אצלכם ללא כל התחייבות.

 

מעוניינים לשמוע עוד על ניקיון ואחזקת בתים משותפים / בנייני משרדים?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button