ניקיון בגובה – ליהנות מהנוף

עבודות ניקיון בגובה

בעשרות שנים האחרונות ניתן לראות שאנשים רבים בוחרים לעבור לגור בערים וכתוצאה מכך נוצרה מצוקה בשטחי הבנייה. הנדסת הבניין נתנה לבעיה זו פתרון מהיר על ידי פיתוח מבנים גדולים וגבוהים יותר על מנת לאכלס אלפי תושבים בערים החדשות. כיום כל הערים בעולם נהנות מנופים עם גורדי שחקים ובניינים מרשימים ממשיכים להיבנות לגובה. הצמיחה מהירה הזו בבניינים יצרה הרבה אתגרים לחברות ניקיון אשר דאגו להתפתח עם ענף הבניה ולספק טכנולוגיות חדישות שכוללות ניקיון בגובה עם ציוד טכנולוגי מתקדם וכל זאת במטרה להמשיך לשמור על ניקיון מושלם גם שאתם נמצאים גבוה בשמים 😉

ניקיון בגובה עם סנפלינג

מה זה שירותי ניקיון בגובה?

כאשר אנחנו רוצים לבצע ניקיון יסודי בחלונות שממוקמים בגובה כמו לדוגמה בבנייני משרדים, גורדי שחקים וכו' נצטרך להשתמש בציוד טכנולוגי מתקדם שיוכל לאפשר לנו לבצע את העבודה באופן הבטיחותי, היסודי והמדויק ביותר. כיום חברות ניקיון משתמשות בציוד מקצועי כמו ניקוי באמצעות סנפלינג, רמפות ומנופי הרמה מיוחדים, סולמות, מוטות מתכווננות ועוד. חשוב להדגיש שאנשי המקצוע שמבצעים שירותי ניקיון בגובה אינם מנקים רגילים – הם עברו הכשרות מיוחדות לעבודה מסוג זה, קורסים שעוסקים בבטיחות והדרכת גלישה בסנפלינג מקצועית, כל אלה מאפשרים להם לבצע עבודות ניקיון בכל גובה באופן היעיל והבטוח ביותר.

כאשר לא נעזרים בחברת ניקיון מקצועית ובוחרים במנקים רגילים שלא מומחים בתחום עבודה בגבוה – התוצאה עלולה להיות רבת אסון כיוון שהם ינסו לטפס על סולמות וציוד לא בטוח או יציב כלל דבר שיוביל לפציעות, נפילות ואף שאיבה של אבק וחומרי ניקוי מסוכנים

האם אפשר בכל זאת לבצע את העבודה באופן עצמאי?

אם מדובר בניקוי החלונות מבפנים אין בעיה, אך סביר להניח שתתקשו מאוד בביצוע המשימה בהצלחה כי לא בטוח שיש לכם את הכלים הנדרשים לבצע עבודה זו ביסודיות. כמו כן, האתגר האמיתי הוא ניקוי חלונות בגובה מבחוץ. הנה 2 סיבות עיקריות לבצע את העבודה עם חברת ניקוי ואחזקה מקצועית:

  1. סכנת בטיחות – ביצוע ניקיון לחלונות חיצוניים כרוכה בסכנה בטיחותית! כאמור עבודה מסוג זה דורש מיומנות ייחודית והמנקה המקצועי צריך להשתמש במגוון רחב של מערכות חבלים, רתמות והרמה. כמו כן, כדאי לדעת שעל פי החוק כל עבודה בגובה רב מחייבת את איש המקצוע לעבור קורס ייעודי. לכן, גם אם אתם רוצים לחסוך את הכסף ולבצע ניקיון בגובה בעצמכם – קחו בחשבון שתצטרכו לממן את הקורס בנושא.
  2. צרכי ניקוי שונים – חלונות גובה פעמים רבות מצריכים שימוש בשיטות ניקוי ייחודיות לעומת חלונות זכוכית בקומות נמוכות יותר. שוני זה נובע כתוצאה מתנאי סביבה ומזג אוויר שחלונות גבוהים נאלצים להתמודד איתם כמו חשיפה גבוה לאבק ופגעי מזג אויר, לחות, רוחות ועוד. חברות ניקיון מקצועיות משתמשות בחומרים ניקוי מיוחדים, ציוד מקצועי שמיועדים לטפל באותם חלונות שחוקים. סביר להניח שאתם לא תמיד יודעים מה החלון שלכם צריך ושימוש בחומרי ניקוי מסוימים שלא מתאימים יכולים לגרום ליותר נזק מתועלת.
ניקוי בסנפלינג

ניקיון בגובה – דוד קלין לוקחים את החלונות שלכם למעלה

בכדי שנוכל לשמור על רמת ניקיון גבוה של המקרה וליהנות ממראה אסתטי חשוב לבצע ניקיון של חלונות גבוהים לפחות אחת לשבוע ולא לחכות רק לאירועים מיוחדים. חשוב שתדעו כי הזנחה היא מפגע תברואתי והצטברות רבה של לכלוך עלולה להביא להוצאות כלכליות כבדות בגין שירותי ניקוי מיוחדים ובמקרים מסוימים תיאלצו להחליף את החלון כתוצאה משחיקה קשה.

כאשר מחפשים שירותי ניקיון בגובה חשוב לפנות לחברת ניקיון ואחזקה מקצועית שזה עיקר עיסוקה. חברת דוד קלין הינה החברה המובילה בישראל לניקיון בגובה – אנו משתמשים בחומרי ניקיון ובציוד המקצועי ביותר תוך התאמת השירותים באופן אישי ללקוחות, למבנה ואופי החלון. אנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים שכבר בחרו בדוד קלין ונהנו משירותי ניקיון מקצועיים, אמינים וממחירים אטרקטיביים במיוחד. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו – 053-530-1491

שירותי ניקיון נוספים של החברה

מעוניינים לשמוע עוד על ניקיון בגובה – ליהנות מהנוף?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button