ניקוי קירות מסך בגובה

למה חשוב לנקות קירות מסך? מה עושים בשביל לנקות במקומות גבוהים? האם אפשר לנקות קירות מסך בלי להשתמש בסנפלינג? אם גם לך יש שאלות דומות, הגעת למקום שבו מחכות לך כל התשובות.

קיר מסך משמש לחיפוי חוץ ומאפיין סגנון בנייה מודרני. במקום להשתמש בחומרי בנייה קונבנציונאליים, אדריכלים בוחרים בקירות מסך כאלטרנטיבה. כמו כן, קיר מסך בדרך כלל נושא את משקלו העצמי בלבד ואינו תומך ברכיבים אחרים של הבניין – מה שמסייע לו למלא את תפקידו כרכיב לבידוד אקוסטי ותרמי. מצד שני, זה לא מונע מקירות מסך לצבור אבק, לכלוך ופיח.

הפתרון: אוסמוזה הפוכה

נציגי דוד קלין יכולים לפתור עבורך את הבעיה עם מגוון רחב של שירותי ניקיון. בין היתר, אנו מתמחים בניקוי קירות מסך בגובה – ובשיטת האוסמוזה ההפוכה שחוסכת לך זמן והוצאות.

הדור הבא של ניקוי קירות גבוהים

שיטת האוסמוזה ההפוכה שבה אנו משתמשים מייצגת את הדור הבא בתחום של ניקוי קירות גבוהים. בין אם מדובר בקירות מסך או בקירות רגילים, לנו יש את הציוד המתאים על מנת לבצע ניקיון יסודי לגובה של עד 20 קומות. בנוסף לכך, אנו משתמשים במוטות קרבון מיוחדים כדי לחסוך את התלות בפיגומים, סנפלינג ושימוש בפתרונות הרמה.

אוסמוזה לגובה – כל היתרונות

שיטת האוסמוזה ההפוכה מתאימה גם לקירות מסך בגובה קודם כל כי היא מבטיחה תוצאות מעולות ומהירות. במקום לחכות עד שיגיע מנוף או במת הרמה, אפשר להזמין את הצוות של דוד קלין ולהבריק את החיפוי החיצוני של הבניין בתוך שעות ספורות. חוץ מזה, השיטה של אוסמוזה הפוכה מומלצת לניקוי קירות מסך כי היא בטוחה יותר.

עמידות וניקיון לזמן רב

ניקיון בתדירות של 6 פעמים בשנה בלבד מספיק כדי להבריק את קירות המסך ולשמור עליהם. בפועל, השיטה שאנו מציעים מצמצמת עבורך את הוצאות התחזוקה ומתאימה גם לחברות אחזקה של בנייני משרדים או בנייני מגורים.

ניקוי במחיר שלא יחזור

נמאס לך לראות אבק על החלון? בהשארת פרטים באתר נתאם עבורך ניקוי קירות מסך בגובה ב-30% הנחה למנוי שנתי!

תוכן עניינים
שתפו:
צרו קשר
בקשו שיחה חוזרת
פוסטים נוספים באותו בנושא
ניקוי סקיילייט

אחד משירותי חברת דוד קלין המנצחים, הינו ניקוי סקיילייט במקצועיות ע"י צוות המומחים של חברתנו. קראו הכל על שירות ניקוי סקיילייט.

ניקוי חלונות מכל סוג

מהם היתרונות של ניקוי חלונות מקצועי? כל כמה זמן מומלץ לנקות את החלונות במשרד? מהם ההבדלים בכל הנוגע לניקוי סוגי חלונות שונים? ומהם המאפיינים של

ניקוי חניונים

ניקוי חניונים בשיטה החדשה מדוע צריך לנקות חניונים – ומהי הבעיה הנפוצה בתחום זה? איזו שיטה חדשה מאפשרת להתמודד עם הקשיים שמאפיינים תהליכי ניקוי של

ניקוי חלונות בשוהם

בניגוד למה שרבים חושבים, ניקוי חלונות בשוהם הוא לא דבר פשוט בכלל ודורש ידע, מיומנות וניסיון רב. אנו בחברת דוד קלין מספקים שירותי ניקיון המקצועיים

פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה..! במה אוכל לעזור?
Call Now Button