ניקוי סקיילייט

ניקוי סקיילייט מקצועי | דוד קלין

איך חלונות סקיילייט תורמים לעיצוב חלל הפנים, כיצד עושים ניקוי סקיילייט ומה הקשר של זה לסגנון המודרני? אם גם לך יש שאלות דומות, המומחים של דוד קלין כאן עם כל התשובות

סקיילייט הוא כידוע חלון תקרה שמטרו להגביר את כמות האור הטבעי שחודרת לתוך חלל הפנים. בדרך כלל משולבת בתוך החלון הזה זכוכית מבודדת או זכוכית טריפלקס עם מסגרת אלומיניום, כאשר המטרה היא לשמור על איכות גבוהה ומראה אסתטי אקסקלוסיבי. כמו כן, פתרונות קירוי מהסוג של סקיילייט ניתן למצוא בבתים פרטיים, בבנייני מגורים ומשרדים וגם במוסדות ציבוריים כגון בתי ספר, מכוני קאנטרי, בתי מלון, בריכות מקורות וכן הלאה.

לצד כל היתרונות של פתרונות קירוי מסוג סקיילייט, הבעיה היא שקשה עד בלתי אפשרי לנקות אותם בצורה עצמאית. למעשה, הדרך היחידה להגיע לגובה כזה על מנת לנקות את הזכוכית ואת החלון היא להשתמש בשירות מקצועי. למזלם של חובבי האור הטבעי וקירוי סקיילייט, חברת דוד קלין מרכזת את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת.

אצלנו אף גובה לא מהווה מגבלה

היכרות עמוקה עם התחום של ניקוי גגות זכוכית הופכת את דוד קלין לחברה המובילה בישראל בכל מה שנוגע להתמודדות עם סקיילייט. אנו מסוגלים להגיע לגובה במהירות, בקלות ובנוחות וכמובן לשמור על הבטיחות שלך ושל העוברים והשבים. 

כך הפכו גגות סקיילייט לחלק בלתי נפרד מתחום האדריכלות

ניקוי סקיילייט הוא שירות מבוקש בגלל התפוצה הגבוהה של חלונות תקרה כאלה ברחבי הארץ. ראשית, יש אנשים פרטיים ואדריכלים שבוחרים להשתמש בחלון תקרה גם בחדרי מדרגות, במסדרונות, בחדרי אמבטיה ובעליות גג ולכן לא מדובר בנחלתם של מוסדות גדולים בלבד. יתרה על כך, חלון סקיילייט מסוגל להפוך מרתף או עליית גג לחדר מגורים לגיטימי לחלוטין ולכן השימוש בו שכיח.

שנית, גגות סקיילייט הפכו לחלק בלתי נפרד מתחום האדריכלות דווקא כיוון שאפשר לנקות אותם. עד לפני מספר שנים נאלצו חובבי סקיילייט לוותר עליהם בגלל חשש מפני הגובה של התקרה והחלון, אך פתרונות חדשים וטכנולוגיה שמוכיחה את עצמה מבטלת את הנושא הזה לחלוטין. בהקשר הזה, כל מה שצריך לעשות הוא לתאם ניקוי גגות זכוכית בצורה מקצועית ולוודא שהוא נעשה באופן הנכון.

שלבים בתהליך ניקוי סקיילייט

השלב החשוב ביותר בתהליך של ניקוי סקיילייט הוא זיהוי סוג החלון והזגוגית. כאן לא מספיק להשתמש במוטות קרבון מיוחדים או בשיטה של אוסמוזה הפוכה, כי צריך להגיע לשטח עם ניסיון מוכח. הניסיון מאפשר לדעת איזה חומרים וכלים מתאימים עבור הזגוגית ובאיזה אופן אפשר לשלב אותם על מנת להשיג מקסימום תועלת במינימום זמן.

בהמשך, ניתן לנצל את ההזדמנות גם בשביל לנקות את מסגרת האלומיניום והפרופיל של חלונות תקרה. ככל שהמסגרת תהיה נקייה יותר, כך החלון כולו ייראה מרשים ויש סיכוי גבוה לברק שיחדור באמצעות האור הטבעי. מעבר לכך, מומלץ לנסות את חומרי הניקיון בחלק נסתר של החלון כדי לבדוק את התגובה הכימית ורק לאחר מכן להתקדם לניקוי החלונות מהצד הפנימי החיצוני.

ניקוי סקיילייט כחלק מסגנון עיצוב מודרני

ניקוי סקיילייט מבטא במובן מסוים את הנטייה של אדריכלים להעדיף את סגנון העיצוב המודרני על פני הכפרי והמסורתי. לשם השוואה, סגנון עיצוב כפרי מתאפיין בשימוש בעץ ובפתרונות דקורציה מינימאליים. לעומת זאת, בסגנון העיצוב המודרני משלבים כמה שיותר חומרי גלם כגון זכוכית, מתכת ואלומיניום וגם מנסים להגיע למצב שבו החלונות ממלאים תפקיד פונקציונאלי ואסתטי בעת ובעונה אחת.

התפקיד הפונקציונאלי של תקרת סקיילייט נקייה ומבריקה הוא להכניס אור טבעי לתוך חלל הפנים. אם החלון נקי והזכוכית מבריקה, אפשר להכניס את האור פנימה כדי לחסוך בהוצאות חשמל ואנרגיה. בבתים פרטיים מתבטא החיסכון הזה במאות שקלים בשנה, בעוד במוסדות ציבוריים או בתי מלון הוא יכול להגיע לאלפי שקלים ומעלה.

משתלם לנקות חלונות סקיילייט

מלבד העובדה שניקוי גגות זכוכית דורש ניסיון, מיומנות וארגז כלים מקצועי, זו גם השקעה משתלמת מאוד. בעזרת ניקיון תקופתי שמתבצע על ידי חברה מיומנת ניתן לחסוך את הצורך בהחלפת תקרות סקיילייט ובהוצאות מיותרות. מהבחינה הזו, הניקיון הוא בגדר דרך מעולה לשמור על התקרה ועל החלונות – ולמנוע שיפוץ יקר ומסורבל.

כמו כן, יש מקומות שבהם סקיילייט משמש כאלטרנטיבה אדריכלית כיוון שלכאורה קיים מחסור באור טבעי. אם למשל רוצים לייצר אווירה נעימה יותר אבל לא מצליחים לעשות את זה כיוון שהחלון מלוכלך והזכוכית אטומה, אפשר לתאם ניקיון מקצועי ולעצב מחדש את המשרד או הבית. 

הבדלים בין סוגי ניקיון

מומלץ להביא בחשבון הבדלים בין פתרונות קירוי וגגות כגון חלון ציר מרכזי, חלון ציר כפול, חלון חשמלי, חלון מרפסת, חלון לגג שטוח ותעלות אור. אף על פי שרוב החלונות מיוצרים מאותם חומרים וזכוכיות, האופן שבו מנקים אותם תלוי בגובה ובשיטת ההתקנה. 

מבחינת בעלי בתים וחברות אחזקה, הפתרון הטוב ביותר יהיה לתאם שירותי ניקיון מול חברה מקצועית שמתמחה בעבודות בגובה. כך דואגים לשלב בין ניקוי סקיילייט לבין ניקוי גגות זכוכית מחומרים אחרים ונהנים מכל העולמות.

בדוד קלין מעלים אותך לגובה! אם ברצונך להכניס אור טבעי אחרי ניקוי סקיילייט, המומחים של דוד קלין ישמחו לעמוד לרשותך בהקדם עם 30% הנחה על המנוי – למזמינים עכשיו.

שירותי ניקיון נוספים של דוד קלין

מעוניינים לשמוע עוד על ניקוי סקיילייט?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button