ניקוי ספות

מדוע כה חשוב לנקות ספות וריפודים? האם כדאי לבצע את העבודה לבד, או שמא מומלץ להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים? כיצד בעצם מתבצע ניקוי ספות מקצועי? האם החומרים שבהם משתמשת חברה מקצועית לניקיון בטוחים לאנשים ולסביבה? ואם כבר בניקוי של הבד עסקינן, מדוע חשוב לנקות גם ריפודים ברכב? כיצד מסירים אבק, לכלוך וכתמים משטיחים בלי לפגום בהם? ומה בנוגע לניקוי מזרנים? הבה נרד לעמקם של דברים.

ספה היא רהיט המצוי בכל בית – בין אם היא ממוקמת בסלון או בחדר הטלוויזיה. ספות יכולות להיות עשויות מבדים שונים, עור או חומרים דמויי עור אך בכל הרכב חומרים ובכל מיקום בבית דבר אחד בטוח: זהו הרהיט המרכזי בבית ועליו מעבירה המשפחה זמן רב במהלך השבוע ובעיקר בסופי שבוע. על גבי הספות מארחים, צופים בטלוויזיה ובבתים רבים גם שותים ואוכלים. עם הזמן, נוצרים כתמים על גבי הספות ואבק ולכלוך נוטים לחדור פנימה אל עומק הספות והכורסאות ולהצטבר במקומות קשים להגעה.

חיים על הספה

כאמור, חיי המשפחה סובבים סביב הספה בסלון או בפינת הטלוויזיה. שם נחים לאחר יום לימודים ועבודה, שם צופים בטלוויזיה או מארחים חברים ומשפחה ושם לעיתים קרובות גם אוכלים ושותים. לעיתים קרובות נשפכים על הספה דברי שתיה או מאכל ומותירים כתמים קשים לניקוי. בנוסף לכך, אבק ולכלוך חודרים עם הזמן לעומק הריפוד ומביאים להיווצרות של עובש היכול להזיק לבריאות. ניקוי ספות באמצעות חומרים ביתיים לא מנקה את עומק הספה ולרוב יזיק למראה הבד או העור בדרך להסרת כתם עיקש.

דוד קלין – אלופים בניקיון ספות ובדים

חברת דוד קלין היא חברה מובילה בעלת ניסיון של יותר מעשר שנים בתחומי אחזקת מבנים, ניקוי בגובה וניקיון מקצועי הכולל ניקוי באמצעות מכונת שטיפה בלחץ, ניקוי ריפודים לרכב, ניקוי מזרנים, ניקוי ספות, ניקוי רהיטים, ניקיון שטיחים, ניקוי בדים מסוגים שונים ועוד. הניסיון, הידע הרב, השימוש בתכשירים המתקדמים ביותר ומעל לכל זה השירות והיחס האישי והמחירים ההוגנים מביאים את דוד קלין להיות חברה מובילה בתחומה עם עשרות אלפי לקוחות מרוצים המזמינים את שירותיה המגוונים פעם אחר פעם הן בשוק הפרטי והן בשוק המוסדי והעסקי.

ניקיון מקצועי וידידותי לסביבה

כחברה מקצועית ומנוסה בתחום של ניקוי ספות, בדים, מזרנים, ריפודי מכוניות ושטיחים, ביכולתנו להגיע לכל מקום, לנקות כל רהיט ביסודיות באמצעות מכשור מתקדם ותכשירים ידידותיים לסביבה אשר ישמרו על בריאותם של בני המשפחה ושל חיות המחמד – ולהותיר אותו נקי, הגייני ובעל מראה אטרקטיבי.

מקצוענים בכל בד

ניקוי ספות מקצועי היא הדרך הטובה ביותר להיפטר מלכלוך עיקש ולהפוך את הספה שלך לנקייה במיוחד. כחברת ניקיון איכותית המתמחה בניקוי של בדים מסוגים שונים, מזרנים, ריפוד מכוניות וכמובן ניקוי ספות, חברת דוד קלין תגיע עד אליך עם המכשור החדיש ביותר, תוודא את סוג הבד ותתאים לו את חומר הניקוי הטוב ביותר והיעיל ביותר. הליך הניקיון יכלול חדירה לעומק הספה וניקוי האבק והלכלוך אשר הצטבר בה. כמו כן, יכלול הניקוי סילוק כתמים קשים ללא פגיעה במראה הבד או העור והענקת מראה מחודש לספה או לכורסא.

ניקוי ספות ידידותי לסביבה

חומרי ניקוי ביתיים הנקנים בסופר, עשויים חומרים כימיים העלולים לפגום במראה הבד ואיכותו. חברה מקצועית של ניקוי ספות, משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה שאינם מזיקים לבריאות האנשים ובעלי החיים בבית וכמובן, שומרים על מראה הספה ועל חוזק הבד או העור לאורך זמן. כל החומרים מאושרים לשימוש ומתאימים לניקוי סוגי בד ועור שונים ומנקים ביסודיות כל ספה, מזרן או כורסא כשהם מעניקים להם מראה חדש, נטול כתמים והכי חשוב, מעניקים להם ניקיון מושלם מבחוץ ומבפנים.

אבחון לפני ניקוי

כל ניקוי ספות מתחיל באיש מקצוע מנוסה מטעם החברה, המגיע לאבחן את סוג הבד כדי להתאים לו את הטיפול המתאים והיעיל ביותר. לאחר האבחון יעניק איש המקצוע הצעת מחיר אטרקטיבית ורק לאחר מכן יהיה ניתן לצאת לדרך ולהתחיל בניקיון היסודי של הספה, המזרן, השטיח ועוד. כחברת ניקיון בעלת ניסיון של שנים, חברת דוד קלין תעניק שירות יעיל, מקצועי וקשוב תוך הגעה בזמן המתואם והענקת שירות עם תוצאות מושלמות.

מנקים גם את קרדית האבק

אחת הסיבות המרכזיות להזמנת שירות ניקוי ספות מקצועי היא הימצאותה של קרדית האבק בעומק הספות והמזרנים בביתך. קרדית האבק היא מיקרואורגניזם מיקרוסקופי המתרבה בקצב מהיר במיוחד ומצוי במקומות כמו ספות, שטיחים, ריפודים ומזרנים. אנשים רבים אלרגיים לקרדית האבק, עובדה המתבטאת בקשיי נשימה, גירוד ופריחה. ניקוי מקצועי של בדים ושטיחים יחסל את קרדית האבק וימנע ממנה להתרבות שוב על מנת לשמור על בריאותם של בני המשפחה שלך.

לישון על בטוח

כשליש מחיינו עובר עלינו כשאנחנו ישנים. עם הזמן, מזרנים נוטים לספוג אבק וכשהמזרן שלך לא נקי השינה שלך נפגמת והופכת לפחות איכותית וגורמת לך לקום בבוקר ללא אנרגיות. לכן, חברת דוד קלין, המתמחה בניקוי ספות, רהיטים, בדים, ריפודים ומזרנים, תשתמש באמצעים החדשניים ביותר ובתכשירי ניקיון ידידותיים לסביבה החודרים לעומק המזרן שלך ומנקים אותו בצורה יסודית ביותר תוך חיטוי וסילוק כל סימן לעובש, חיידקים, פטריות וקרדית האבק. חידוש וניקוי המזרן יאפשר לך לישון שינה איכותית יותר ונשימה טובה יותר לאורך הלילה – ולא פחות חשוב מכך – קימה רעננה ומלאה באנרגיות.

כל הדרכים מובילות לניקיון מושלם

מלבד ניקוי ספות ומזרנים, הרי גם הרכב שלך משמש אותך על בסיס יום יומי. בדרך לקחת את הילדים לגן ולבית הספר, לעבודה, לטיול. עם הזמן נוטים ריפודי הרכב שלך לצבור אבק, לכלוך וכתמים היוצרים בעיה חמורה של הגינה המעלה את הצורך בניקוי וחיטוי הריפוד. כיוון שהרכב שלך עומד שעות רבות סגור, נוטים להיווצר ריחות לא נעימים הדורשים טיפול. חברה מקצועית תעניק לריפודי הרכב שלך טיפול מושלם באמצעות חומרים חדשניים, יעילים וידידותיים לסביבה אשר יעניקו לרכב שלך ניקיון מושלם וניחוח נעים לאורך זמן.

גם שטיחים זה השטח שלנו

אחד הפריטים היקרים והיפים ביותר בכל בית הוא שטיח. ישנם שטיחים יקרים במיוחד העוברים מדור לדור במשפחה. לכן, הליך הניקוי של שטיח חייב להיות עדין, מקצועי ויעיל תוך שמירה על איכותו של השטיח ומראהו. חברה המתמחה בניקיון של בדים, רהיטים, ריפודים ומזרנים תעניק לשטיח שלך מראה מחודש. נציג מטעם החברה יגיע אליך הביתה, יאבחן את סוג הטיפול הנכון בהתאם לצורך וייקח את השטיח לניקוי מקצועי שיכלול הסרת האבק והלכלוך בעומק השטיח, הסרת כתמים קשים באמצעים ייחודיים וחדשניים הכוללים בין היתר הליך של ניקוי יבש כאשר כל הטיפולים שומרים על איכותי הסיבים בשטיח והענקת מראה חדש ויפה.

שירות מושלם, תוצאות מושלמות עכשיו גם אצלך

ניקוי ספות, בדים, שטיחים, ריפודי רכב ומזרנים נעשה על ידי הצוותים המקצועיים שלנו באמצעות תכשירים ידידותיים לסביבה ומאושרים. יש לך צורך בניקוי ספות? זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר ולקבל שירות.

תוכן עניינים
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פוסטים נוספים באותו בנושא
ניקוי חלונות לפסח 2020

ניקיון הבית או המשרד חשוב מאין כמותו והשאלה כיצד נכון לבצע ניקוי חלונות לפסח 2020 יכולה להעסיק אותך. ישנם סוגים שונים של חלונות וכמובן יש

ניקוי חלונות בראשון לציון

שירותי ניקוי חלונות בראשון לציון והסביבה, בדגש על איכות העבודה, מקצועיות ואמינות. בקרו בעמוד שירותי חברהל ניקיון חלונות באזור ראשון לציון.

ניקיון משרדים בפתח תקווה

ניקיון משרדים בפתח תקווה שמתבצע על ידי חברה איכותית יתרחש מבלי שתרגישו אותו או שיעיק עליכם – אז מה השירות הזה כולל בדרך כלל ומה אתם צריכים לדעת? בקרו.

ניקוי חלונות גבוהים בסנפלינג

מהם שלבי העבודה הנדרשים בניקוי חלונות גבוהים? באיזה ציוד סנפלינג אפשר להשתמש על מנת לנקות חלונות במהירות? המומחים של דוד קלין מוכנים לחשוף בפניך את התשובות!

שטיפה בלחץ מים

תמיד חיפשת שירות טוב, מחיר הוגן ושטיפה יעילה, אמינה וזריזה? המומחים של דוד קלין כבר מחכים לך. קראו את המדריך המלא בנושא שטיפה בלחץ מים באתר.

צרו קשר
בקשו שיחה חוזרת
Call Now Button
מעוניינים בהצעת מחיר אונליין?