ניקוי חניונים

ניקוי חניונים בשיטה החדשה

מדוע צריך לנקות חניונים – ומהי הבעיה הנפוצה בתחום זה? איזו שיטה חדשה מאפשרת להתמודד עם הקשיים שמאפיינים תהליכי ניקוי של חניונים? אם נמאס שהחניון אף פעם אינו נקי, השירות החדש של דוד קלין הוא בדיוק בשבילך!

בהשוואה לכל אזור אחר בנכס שלך, החניון הוא בדרך כלל שטח מוזנח, שסובל מהמון בעיות תחזוקה וליקויים. עם זאת, התלות ברכב פרטי משנה את היחס הסטנדרטי לחניונים ובשנים האחרונות אפשר לראות ביקוש גבוה לשירותי ניקיון עבורם. 

במקביל לכך, כדאי לדעת כי הליך ניקיון סטנדרטי בדרך כלל לא מספיק בחניונים – הודות לכך שהוא חייב להתאים למגוון מאפיינים הייחודיים לחניונים – שפשוט אינם קיימים במקומות אחרים. בדיוק כאן נכנסת לתמונה השיטה החדשה של ניקוי חניונים מבית דוד קלין, כמו גם כל היתרונות שנובעים ממנה.

חניונים מנקים עם הטובים ביותר

דוד קלין גאה להציג שיטה חדשה של ניקוי על ידי חניונים ואפשרות לרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת. מלבד ניסיון משמעותי שיש לנו בשירותי ניקיון לסקטור הפרטי, העסקי והמסחרי, אנו מתמחים כיום גם בטיפול בחניונים במהירות וביעילות. 

הקשיים בניקוי חניונים

על קצה המזלג ניתן להזכיר כמה קשיים בולטים בכל מה שנוגע לניקיון של חניונים. קודם כל, חניונים ברחבי הארץ נוטים להיות עמוסים ויש בהם תנועה ערה של כלי רכב פרטיים ומסחריים. כתוצאה מכך, הניקיון חייב להיות זריז על מנת למנוע עיכובים ופקקים וכדי לאפשר התמודדות עם ביקוש גבוה.

שנית, צריך להתאים את סוג הניקיון לסוג החניון ובעיקר להבדלים בין חניון פתוח ומקורה. בשני המקרים מדובר על שטח שמרוצף אספלט ומיועד לרכבים, אך חניון פתוח סופג בעיקר את נזקי השמש בעוד חניון סגור נוטה לסבול מלחות ורטיבות. בכל אחד מהמקרים הללו, הסוד הוא להשתמש בשיטה שמאפשרת לנקות את החניון ולשאוב את המים במהירות כדי למנוע נזקים נוספים. 

כך פועלת השיטה החדשה של ניקוי חניונים

השיטה החדשה של ניקוי חניונים מתבצעת עם מכונה שמופעלת על ידי נהג מקצועי. מדובר על סוג של רכב, שעליו מרכיבים מכונה שמסוגלת גם לשאוב את המים וגם לקרצף. שתי הפעולות הללו מתבצעות בו זמנית על מנת לקצר את משך הזמן שעובר מרגע תחילת הניקיון ועד שרואים תוצאות. 

נוסף על כך, המכונה החדשה חוסכת זמן כשיש שטחים גדולים כמו בחניונים עירוניים, חניונים של בנייני משרדים או אפילו חניונים של מגדלי מגורים ובתים משותפים. היות ויש משמעות אדירה לניקיון של השטח הגדול, המכונה פועלת במהירות והופכת את התהליך לפשוט וקל. מעבר לכך, המכונה אמנם לא מצליחה להגיע לפינות – אך הניקיון כולל הפעלת גרניק קיטור – שמשיג תוצאות מעולות.

למה יש צורך בגרניק קיטור?

השימוש בגרניק קיטור במסגרת השיטה החדשה מאפשר לנקות את ברזי כיבוי האש (הידרנטים), לשטוף את הרחבה, להסיר פיח מהסביבה ולנקות עמודים וקירות. במילים אחרות, המכונה היא הפתרון המושלם לניקוי חניונים ואין פלא שהיא זוכה לביקוש מצד מגוון רחב של לקוחות.

קהל היעד של ניקוי חניונים

מספר החניונים שנבנים בישראל עולה מדי שנה בהדרגה אך בצורה עקבית. כל עוד יעדיפו להשתמש ברכב פרטי מאשר בתחבורה ציבורית, כך יתחדד גם הצורך בניקוי מאסיבי של חניונים מקורים או פתוחים. במקביל, ניתן לראות את העלייה בביקוש לשירותי ניקיון מן הסוג הזה ואת ההבדל בין קהלי היעד.

קהל היעד העיקרי של ניקוי חניונים הוא כמובן ועדי בתים וחברות אחזקה. היות והוועדים או החברות צריכים לקחת על עצמם אחריות מלאה לתפעול של החניון, הם זקוקים לשירותי ניקיון תקופתיים. מצד שני, לאותם ועדים וחברות אין את הכלים לבצע בעצמם את הניקיון ולכן הם מתאמים אותו מול גורם חיצוני. 

למעשה, כל מי שיש לו חניון או מציע מקום כזה כעסק מסחרי – זקוק לשירותי ניקיון מסודרים. הדבר היחיד שבעלי חניונים צריכים לשים לב אליו הוא נושא המקצועיות וכדאי להם גם לבדוק באיזו שיטה הניקיון מתבצע.

כל כמה זמן מנקים את החניון?

התדירות של ניקוי חניונים מושפעת מהאופן שבו בוחרים להשתמש בהם. חניון סטנדרטי של בניין מגורים אפשר לנקות אחת לחצי שנה, בעוד חניון ציבורי בערים גדולות צריך לנקות מדי שבוע לפחות. חוץ מזה, גם לעירייה המקומית יש אחריות בנוגע לתחזוקה של החניונים ולכן היא קובעת את תדירות הניקיון בהתאם להיקף השימוש. 

החדשות הטובות לגבי ניקוי חניונים בשיטה החדשה הן שמדובר על טכניקה שמראה תוצאות לאורך זמן. במקום לנטרל את השימוש בחניון כדי לנקות אותו ולמעשה להרחיק ממנו בעלי רכבים, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את השיטה המתאימה ולדאוג שאנשי המקצוע הטובים ביותר יישמו אותה.

ניקיון בלי קשר לתנאי מזג האוויר

הטעות הנפוצה היא לחשוב שיש קשר בין תנאי מזג האוויר, הגשם והחום לבין הצורך בניקיון של חניונים. בניגוד לאזורים ציבוריים אחרים, החניון סופג בלאי ולכלוך כבר מעצם השימוש בו. זו הסיבה בגללה אי אפשר להתפשר על הניקיון ובטח לא על התוצאות.

בשביל ניקיון איכותי פונים לדוד קלין

אנחנו בדוד קלין מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר כדי ליהנות מ-30% הנחה למנוי שנתי שכולל גם ניקוי חניונים. את הניקיון אנו מבצעים עם המכונה החדשה ששואבת את המים ומקרצפת את הרצפה בו זמנית – אז המשמעות היא מקסימום תועלת במינימום זמן. 

רוצה לנסות אותנו? אחד מנציגינו ישמח לשוחח איתך כדי לתאם עבורך ניקוי חניונים בשיטה החדשה!

0535301491

מעוניינים לשמוע עוד על ניקוי חניונים?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button