ניקוי חלונות לבתים פרטיים

היכן מסתיימת אחריות הקבלן בדירות חדשות? למה כדאי לתאם שירותי ניקיון כחלק ממעבר דירה? איזה ניקיון מתאים לחלונות של בתים פרטיים ודירות? הנה המאמר שיעזור לך לחסוך זמן, מאמץ וכסף.

מפתח לדירה חדשה נמסר ללקוח רק לאחר שהקבלן מפנה את פסולת הבניין ומכין את חלל הפנים למגורים. עם זאת, הקבלן אחראי על ניקיון כללי בלבד ולרוב הוא לא מפעיל ציוד מיוחד וכלים מתקדמים כדי להבריק את החלונות. כתוצאה מכך, רוכשי דירות חדשות מתעניינים לעיתים קרובות באפשרות של הזמנת שירותי ניקיון בכלל ושירותי ניקוי חלונות בבתים פרטיים בפרט. כמו כן, שירות ניקוי חלונות לדירות מתאים גם למי שמתכנן מעבר דירה ולכל מי שרוצה לחסוך זמן וכסף.

ניקיון הבית שלך מתחיל בשקיפות החלון

בחברת דוד קלין, מבינים היטב את החשיבות של ניקוי חלונות לבתים פרטיים. אנו מתמחים בניקוי חלונות בשיטת האוסמוזה ההפוכה, יש לנו ניסיון מוכח ומאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. נשמח להציע גם לך פתרונות מיוחדים בניקוי חלונות לדירות עם סוגי החלונות ולהקל על ההתאקלמות שלך בדירה החדשה!

סוגים של שירותי ניקוי חלונות לבתים פרטיים

שירותי ניקיון מותאמים לסוג החלונות ולצרכים של הלקוח. בדירות חדשות למשל הדגש הוא על הסרת שאריות טיח, צבע ולכלוך ועל טיפול יסודי בכל מה שקשור למפתחים של הבניין. מנגד, בדירות ישנות הניקיון מיועד להתמודד בעיקר עם כתמים והצטברות אבנית. בכל מקרה השאיפה היא לשלב את הניקיון מוקדם ככל האפשר על מנת לשפר את איכות החיים.

היתרונות של ניקוי חלונות לדירות חדשות

תיאום שירותי ניקוי חלונות לפני מעבר לדירה חדשה מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר, ניקוי חלונות לדירות חוסך מאמץ ומאפשר להיכנס לדירה באווירה נעימה, סטרילית והיגיינית. בטווח הארוך, יש לשירותי הניקיון השפעה על עלויות התחזוקה של הנכס ובעזרת שיטת האוסמוזה ההפוכה למשל ניתן למנוע הצטברות אבנית על החלונות. כמו כן, משתלם לבצע את הניקיון לפני שעוברים לדירה החדשה כי בשלב הזה היא עדיין ריקה ויש נגישות גבוהה לכל החלונות.

למה לא לנקות לבד את החלונות?

הטעות הנפוצה היא לנסות לנקות חלונות של בתים פרטיים באופן עצמאי. בפועל, שימוש לא נכון בחומרי ניקיון עלול לשרוט את החלונות ולהסב להם נזקים בלתי הפיכים. מעבר לכך, במים בישראל יש כמויות גדולות של אבנית ושטיפת החלונות בצורה רגילה מסכנת אותם. חוץ מזה, ניסיון לנקות לבד את החלונות בבתים פרטיים כרוך במאמץ פיזי ודורש שימוש בציוד בטיחות לכן כשמדובר בניקוי חלונות בבתים פרטיים תמיד כדאי לבחור בחברה שמתמחה בכך.

תדירות ניקוי חלונות

רוכשי דירות חדשות יכולים לתאם שירות ניקוי חלונות בבתים פרטיים כמה ימים לפני מועד מסירת המפתח, בעוד במעבר לדירה ישנה צריך לבדוק את ההסכם בין הצדדים כפי שהוא מופיע בחוזה. בהמשך, ניתן לקבוע את תדירות הניקיון לפי אופי השימוש בחלונות: חלונות בסלון למשל צריכים לעבור ניקוי בתדירות גבוהה יותר, לעומת חלונות במבואת הכניסה או במדרגות שאותם אפשר לנקות אחת לכמה חודשים בלבד.

החלון הוא חלק מהבית שלך

בחברת דוד קלין, מתחייבים לשירות טוב, מחיר הוגן וזריזות שלא באה על חשבון מקצועיות בניקוי חלונות בבתים פרטיים וניקוי חלונות לדירות. מעבר לכך, בהזמנה עכשיו של שירותי ניקוי חלונות לבתים פרטיים נציע לך 30% הנחה על מנוי שנתי ונחסוך עבורך מאמץ וסיכון.

Call Now Button
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה..! במה אוכל לעזור?
Powered by