ניקוי חלונות גבוהים

גורד שחקים מזכוכית, בניין משרדים גבוה

מה המשמעות הבטיחותית של עבודה בגובה? למה עדיף לבצע ניקוי חלונות עם חברה מקצועית? איזה ציוד בטיחות נדרש בעבודות מן הסוג הזה? במאמר הבא נספק לך תשובות ונסביר לך איך חוסכים בהוצאות על ניקוי חלונות גבוהים – בלי להתפשר על האספקטים החשובים של התהליך.

חלונות גבוהים משדרגים את החזות של המבנה ויש להם השפעה חיובית על התאורה הטבעית בחלל הפנים. עם זאת, הם חשופים ללכלוך, שחיקה, בלאי, כתמים והצטברות אבנית בדיוק כמו חלונות בקומות נמוכות. המשמעות היא שאחת לתקופה מסוימת צריך לנקות את החלונות הגבוהים ולדאוג לעשות זאת תוך הקפדה על כללי בטיחות מחמירים. כאן בדיוק נכנסים לתמונה שירותי ניקיון של חברה מקצועית וכדאי להכיר אותם.

ניקוי חלונות גבוהים

לוקחים את החלון שלך לגבהים חדשים

בחברת דוד קלין, מסוגלים להעמיד לרשותך צוות מיומן לניקוי חלונות גבוהים בהתראה קצרה. אנו מחזיקים בניסיון משמעותי בניקוי כל סוגי החלונות, יש לנו ציוד משוכלל להפעלת שיטת האוסמוזה ההפוכה ומאחורינו לקוחות מרוצים במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. כמו כן, אנו גאים לחשוף בפניך הצעה לזמן מוגבל: 30% הנחה לשירותי ניקוי חלונות במנוי שנתי.

הדרכה לפני ניקוי חלונות גבוהים

החוק בישראל מחייב כל מבצע עבודה בגובה להדריך את עובדיו ולספק להם את הציוד הנדרש לביצוע העבודה, כשהוא במצב תקין ומותאם לצרכים שלהם. נכון להיום, תחומי העבודה שבהם נדרשת הדרכה כוללים עבודה על סולמות, עבודה מתוך במות הרמה, עבודה מתוך סלים להרמת אדם ועבודה מעל גגות. כפי שאפשר להבין, ניקוי חלונות גבוהים מחייב שימוש בשיטות עבודה מן הסוג הזה ולכן הוא נחשב מסוכן ומחייב הדרכה מוקדמת.

ניקוי חלונות בסנפלינג

העדיפות של ניקוי חלונות גבוהים עם חברה מקצועית

לחברה מקצועית יש את ההסמכה הנדרשת על מנת לנקות חלונות בקומות גבוהים. מלבד ניסיון, בחברה מקצועית, מחזיקים בציוד המתאים לביצוע עבודות מן הסוג הזה. הציוד המתאים יכול להציל חיים ולהגן על עובדי החברה, למנוע נפילות של חומרי ניקיון ולהגן גם על החלונות עצמם. מסיבות אלו ואחרות תמיד עדיף להעביר את האחריות על ניקוי חלונות גבוהים לידיים של חברה מקצועית ומיומנת.

למי מותר לנקות חלונות גבוהים?

עובדי ניקיון שמוסמכים לעבוד בגובה צריכים לעמוד בתנאים המקדימים של מוסדות ההכשרה. במידה ומדובר בגולש בניין או מטפס תרנים, התקנים קובעים שרק בגירים יכולים לבצע את העבודה. כמו כן, התנאים מחייבים בדיקה רפואית של רופא מורשה תוך 12 חודשים לפני הגשת תאריך הבקשה, סיום בהצלחה של קורס גלישה בבניין או טיפוס תרנים ועמידה במבחן מעשי.

הניקיון שבאמת עובד בשביל המשרד שלך

בעלי משרדים בקומות גבוהות שרוצים לדאוג לחלונות מבריקים ונקיים יכולים להזמין את השירות מחברה מקצועית. עבור אותם בעלי משרדים, האפשרות להזמין שירותי ניקוי חלונות מחברה מקצועית היא בעלת יתרונות רבים: שירותי הניקיון חוסכים לבעלי משרדים כסף, מבטיחים תוצאות מעולות ומעל הכל גם מאפשרים שמירה על הוראות ותקנות הבטיחות.

בחברת דוד קלין, ישמחו לעזור לך להפיק מחלונות גבוהים את כל היתרונות. בחיוג למספר 053-5301491 נוכל לתאם עבורך שירותי ניקוי חלונות גבוהים גם בהתראה קצרה ולהפגיש אותך עם אחד הנציגים שלנו לשיחת היכרות.

מאמרים ושירותים נוספים באתר

מעוניינים לשמוע עוד על ניקוי חלונות גבוהים?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button