ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים

ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים – איך זה משפיע על המבנה?

מה התפקיד של קירות חיצוניים? למה כדאי לנקות את הקירות אחת לתקופה מסוימת? צוות של דוד קלין מחכה לך עם התשובות ועם הצעת מחיר מפתיעה

קירות חיצוניים משפיעים על הנראות של המבנה ועל העמידות של הקונסטרוקציה מפני בלאי ושחיקה. ברמה היום יומית, לקירות החיצוניים יש גם השפעה על רמת הבידוד התרמי והאקוסטי ועל היכולת של המבנה לספוג מים ורטיבות לפני שהם חודרים פנימה. עם זאת, הקירות החיצוניים הם גם הראשונים לספוג את פגעי הסביבה, הלכלוך ומזג האוויר ולכן חשוב מאוד לנקות אותם.

קירות חיצוניים מנקים עם דוד קלין

לצוותים של דוד קלין יש את הניסיון והכלים המתאימים עבור ניקוי ושטיפה של כל סוגי הקירות החיצוניים. נשמח להציע שירות כזה גם עבורך!

תדירות ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים

ניקיון של הקירות אחת לתקופה מסוימת ישפר קודם כל את הרושם הראשוני שאותו מקבלים העוברים והשבים. אם מדובר על בנייני משרדים, יש משמעות אדירה לניקיון של הקירות ולתחושה של הלקוחות או העובדים. מנגד, בבנייני מגורים יכולה רמת הניקיון של הקירות החיצוניים לקבוע את הערך של הנכס והדירות.

על רקע האמור לעיל אפשר להבין את החשיבות של תיאום שירותי ניקיון ושטיפה בתדירות גבוהה. באופן ספציפי יותר, מומלץ לקבוע את התדירות לאחר התייעצות עם אנשי מקצוע ולפי סוג הקירות החיצוניים: קירות חלקים, קירות שפריץ, קירות עם חיפוי בטון או אבן וכן הלאה. 

הניסיון שלנו שווה לך יותר

דוד קלין גאה להחזיק בניסיון משמעותי בשירותי ניקיון בגובה. כמו כן, בהשארת פרטים באתר נמליץ לך על פרקטיקה נכונה עבור ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים ונרכיב עבורך הצעת משתלמת. 

Call Now Button
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה..! במה אוכל לעזור?
Powered by