ניקוי גרניט פורצלן לאחר שיפוץ

ניקוי ריצפה

בתום שיפוץ הבית תמיד מגיע החלק שכולם הכי פחות אוהבים וזה שלב הניקיונות ניקיון לפני האכלוס. יש מגוון דרכים לנקות את פסולת השיפוץ. במאמר זה נציג לפניכם את הדרכים העיקריות והיעילות ביותר לביצוע ניקוי גרניט פורצלן לאחר שיפוץ משאריות חומרי הבניה במינימום מאמץ.

גרניט פורצלן הינם אריכים ייחודיים שאנשים רבים בוחרים להתקין בביתם במהלך בנייה או השיפוץ. הבחירה באריחים מסוג זה היא בגלל יופיים ובעיקר בזכות העובדה שהם קלים לניקוי ואינם סופגים לכלוכים בקלות.
ברוב המקרים ניקוי של אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן הן פעולה די פשוטה לביצוע, הם לא סופגים לכלוכים וישנן מגוון תכשירים טובים שיעניקו לרצפה מראה מבריק ונקי לאורך זמן גם בביצוע ניקוי החזיתות.

אם סיימתם לשפץ את ביתכם, תהליך ניקוי מרצפות גרניט פורצלן חשוב ביותר וכדאי לעשות אותו בצורה נכונה, כאשר מדובר בחומרים מסוג בטון טיח או מלט או ניקוי ושטיפה של קירות חיצוניים תהליך הניקוי חייב להתבצע בצורה יסודית ומקצועית בשילוב החומרים המתאימים על מנת לא ליצור נזק למרצפות היקרות. שימוש בחומרים לא נכונים כמו חומצות מלח או תכשירים חזקים המכילים אקונומיקה יכול לפגוע בגרניט ולעשות נזק בלתי הפיך לרצפה. שימוש בנוזלי ניקוי חזקים שאינם מתאימים לאריחי גרניט פורצלן יכולים לשרוף את השכבה העליונה שתפקידה להגן על הרצפה, ייתכן שלא תבינו בשינוי באופן מידי. בהתחלה הרצפה תיראה רגיל וכאשר הרצפה תתלכלך היא תספוג אליה כתמים שונים ולכלוך מה שיפגע בנראות האריחים.

אם הגעתם לשלב השיפוצים הסופי נאחל לכם מזל טוב ואחרי גילויי השמחה עליכם לברר לאיזה סוג גרניט פורצלן הרצפה שלכם משתייכת. קיימים מספר סוגי אריחי גרניט פורצן כל סוג בעל נראות שונה, וצריך לנקות אותם בצורה המתאימה להם. בדרך כלל החברה ממנה הזמנתם את האריחים תציין זאת בתעודת המשלוח. וניקוי לאחר שיפוץ מצריך פתרונות ניקוי בגבהים גם לתקרות ולשאר הבית.

ניקוי גרניט פורצלן לאחר שיפוץ

מהי הדרך היעילה ביותר לביצוע ניקוי גרניט פורצלן לאחר שיפוץ

הדרך הטובה ביותר לנקות רצפת גרניט פורצלן לאחר היא שימוש במכונת פוליש ייעודית. ניקוי הרצפה בעזרת המכונה תבטיח ניקיון יסודי במעט מאד מאמץ והיא כוללת טכניקות שאינם נמצאים בהישג יד באופן עצמאי. תוכלו לעשות זאת גם ללא מכונה, בעזרת קרצוף עם ספוג או מברשת לניקוי. אך איננו בטוחים שהגב שלם יאהב את הרעיון, אבל זאת בהחלט אופציה. במידה ותרצו להשתמש נוזלי ניקוי כדאי להיעזר בחומרים חומציים, כדאי מאד לדעת לעבוד עם חומרים הסוג הזה כדי לא לעשות נזק לעצמכם או לחלקים אחרים בבית.

האם ניתן להימנע מלכלוך בזמן השיפוץ

הכלל הראשון שיכול למזער נזקים היא לעשות תיאום ציפיות עם הקבלן או השיפוצניק לגבי רמת הניקיון שאתם רוצים להגיע אליה בסוף השיפוצים. פעולות נוספות שיכולות לעזור הם פרישת כיסוי רצפה ייעודי מפלסטיק או הנחת עיתונים על גבי האריחים. בסופו של דבר החלק החשוב הוא שהרצפה תהיה נקייה ללא נזקים, לכן עליכם לשקול היטב את הדרך שבה תבחרו לנקות את הרצפה.

רצוי להיעזר בחברת ניקיון לאחר שיפוץ באיש מקצוע אמין הבקיא בסוגי רצפות כדי לא לקחת סיכונים מיותרים שיכולים לעלות לכם ביוקר. חברתנו מתמחה במתן שירות ניקוי והברקה של גרניט פורצלן לאחר השיפוץ תוך התחייבות לשמירה על האריחים וביצוע עבודה יסודית .

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מעוניינים לשמוע עוד על ניקוי גרניט פורצלן לאחר שיפוץ?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button