מנקה חלונות בסנפלינג

מנקה חלונות בסנפלינג

כך ניקוי חלונות בגובה בעזרת חבלי סנפלינג, הפך להיות שיטה ניקוי החלונות הפופולארית ביותר כיום במדינת ישראל ובעולם

אסתטיקה וניקיון, הם שני דברים שהיו חשובים לבני האדם מאז ומתמיד. גם כאשר מדובר על הבית שבו אנחנו מתגוררים, אזי חשוב לנו מאוד שהבית שבו אנחנו חיים יראה נקי, אסתטי, ומכובד. אז מכאן עולה שאלה לא קטנה – איך מנקים בניין רב קומות, או גורדי שחקים עצומים? מה היא הדרך להגיע לכל החלונות החיצוניים של אותם הבתים, ולבצע ניקוי חלונות חיצוניים לבניין? למזלנו, לא מדובר על סוגיה חדשה, שכן בני האדם בונים לגובה את הבתים שלהם כבר עשרות רבות של שנים.

עם השנים, היו כמה וכמה שיטות רלוונטיות ומרכזיות לניקיון חלונות של בניינים גבוהים ושל גורדי שחקים. כל שיטה, נבדלת מהשיטות האחרות בשורה ארוכה של מאפיינים. אולם, לעומת שיטות קודמות לעבודה בגובה ולניקיון חלונות בגורדי שחקים, זאת לדוגמת שיטות העבודה הבאות בגובה – עבודה עם פיגומים, או לחלופין, עבודה עם מנופים גבוהים, ישנה שיטה אחת שנחשבת כיום לשיטה המועדפת לביצוע ניקיון חלונות גבוהים, שיטה שנחשבת לפשוטה הרבה יותר, אידיאלית הרבה יותר, וחסכונית בהרבה משאר השיטות לעבודה בגובה. שיטה זו, נקראת ניקוי חלונות בסנפלינג, ועל שיטה זו, נדבר בשורות הקרובות בכתבה שריכזנו כאן לפניכם.

ניקוי חלונות בסנפלינג | דוד קלין

מנקה חלונות בסנפלינג – בתור התחלה, מה זה ניקוי חלונות בסנפלינג?

אם נתקלתם בעבר באחד מהביטויים הבאים – ניקוי חלונות בסנפלינג, מנקה חלונות בסנפלינג, או עבודה בגובה בסנפלינג, אזי שנתקלתם במגוון רחב של ביטויים שמתארים את אותה השיטה בדיוק. מנקה חלונות בסנפלינג, הוא אדם שמחזיק בהכשרה, ידע מקצועי, וציוד מתאימים, אשר מאפשרים לו לבצע ניקיון יסודי וחיצוני של מבנים, בניינים, וגורדי שחקים, בעזרת חבלי סנפלינג, אשר מסייעים לו להגיע לכל נקודה שנמצאת על גבי הבניין. מדובר על שיטה שנחשבת כיום למקובלת ואהובה בעולם כולו, ולא מדובר על שיטה אשר משמשת אך ורק עבור ניקיון בניינים גבוהים. מדובר על שיטה עבודה, שמסייעת כיום לקשת רחבה של צרכים שונים שאנשים שגרים בבניינים וגורדי שחקים עלולים להיות זקוקים להם – איטום בניינים גבוהים, צביעת בניינים גבוהים, שיפוץ של בניינים גבוהים, וכיוצא בזאת, הם רק חלק מתוך קשת רחבה מאוד של עבודות שונות שניתן לעשות כיום בעזרת חבלי סנפלינג בבניינים גבוהים וגורדי שחקים.

מה הם היתרונות השונים של שיטת העבודה הזאת בגובה על גבי שיטות העבודה האחרות?

כפי שהצלחנו כבר להסביר בשורות שקדמו לשורות אלה במאמר, ניקוי חלונות של בניינים גבוהים וגורדי שחקים באמצעות חבלי סנפלינג, הפך להיות מקובל מאוד בעולם בשנים האחרונות. אולם, מה הם הסיבות שהובילו לכך ששיטה זו תהינה עדיפה על חשבון שיטות אחרות לעבודה בגובה, זאת לדוגמת שיטות העבודה הבאות בגובה – עבודה בגובה עם מנופים גדולים, עבדוה בגובה בעזרת בניית פיגומים, וכיוצא בזאת. ובכן, להלן מספר יתרונות מרכזיים של ניקוי חלונות בסנפלינג על חשבון שיטות העבודה האחרות בגובה:

  • עלות העבודה – לרוב, מנקה חלונות בסנפלינג, ייקח סכום שהוא משמעותית קטן יותר מהסכום אותו יבקש מנקה חלונות בגובה בכל אחת מהשיטות האחרות.
  • משך העבודה – גם מבחינת משך הזמן ופרק הזמן שניקוי החלונות בגובה עשוי להימשך, כאשר מדובר על מנקה חלונות בסנפלינג אזי שמשך העבודה עשוי לקחת הרבה פחות זמן בצורה משמעותית.
  • נזק סביבתי – לעומת שיטות עבודה אחרות בגובה, כמו עבודה בנופים או עם פיגומים, מנקה חלונות בסנפלינג אינו מפריע לתושבי הבניין או לתושבי השכונה במהלך עבודתו.
  • כוח אדם – שיטת העבודה בסנפלינג, היא כזו שצורכת כוח אדם קטן בצורה משמעותית. לעומת שיטות עבודה אחרות, שלרוב דורשות מספר מסוים של אנשי צוות לצורך ביצוע העבודה.

גרים בבניין גבוה? זקוקים לניקוי חיצוני של חלונות הבניין? נראה שהגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם!

במדינת ישראל תוכלו למצוא כיום שורה ארוכה של חברות אשר מספקות שירותים של ניקוי חלונות בגובה. אולם, חשוב להבין שניקוי חלונות בגובה זה לא צחוק! עלינו לבחור בקפידה את החברה שנעבוד מולה, שכן מדובר על עבודה שצריכה להתבצע בצורה מקצוענית ורצינית. חברת דוד קלין – ניקוי חלונות בגובה, נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בארץ לכל עניין עבודות הגובה השונות. חברתנו, מתמחה כבר מעל לחמש עשרה שנים בעבודה בגובה, זאת כאשר אנחנו מחזיקים גם בשירותים ניקיון חלונות בסנפלינג.

מעוניינים לשמוע עוד על מנקה חלונות בסנפלינג?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button