חיזוק אריחים בסנפלינג

טיח לאבני חיפוי

המדריך המלא לביצוע חיזוק אריחים בסנפלינג, שיטה מובילה לביצוע חיזוק אריחים בגובה רב כיום.

לרבים מאיתנו יש אריחים על גבי הצד החיצוני של המבנה בו אנחנו גרים, אולם, מה היא המטרה האמיתית של אותם האריחים? אריחים, עוטפים את המבנה שלנו, ומאפשרים לו לקבל שכבת הגנה נוספת אשר מסייעת בשמירה על המעטפת החיצונית של המבנה שלנו. בד בבד, אריחים מגיעים בעיצובים שונים במטרה להקנות למבנה בו אנחנו חיים עיצוב ייחודי ומראה מיוחדים ביופיים, במטרה שהמבנה יוכל להיראות טוב מבחינה אסתטית, ומבחינה עיצובית. אולם, עם השנים וככל שהמבנה שלנו עומד יותר זמן על יסודותיו, דברים שונים במבנה עשויים להיפגע עם הזמן, לרוב, אריחים יהיו אחד מהדברים הראשונים שייפגעו במבנה עם חלוף הזמן.

העובדה שאריחים נהרסים עם הזמן, לא הופכת את האריחים לפחות איכותיים, שכן, לרוב אריחים עשויים מחומרים איכותיים ועמידים, לדוגמת קרמיקה, אבן ייחודית, וכיוצא בזאת. אולם, האתגרים השונים איתם מתמודדים עם הזמן – משקעים, רוחות, יובש, וכיוצא בזאת, עם הזמן פשוט מביאים להישחקות חלקית או מלאה של האריחים הללו. אחת השיטות המובילות ביותר כיום להתמודדות עם שחיקת אריחים, זה חיזוק או החלפה של אריחים פגומים באמצעות חבלי סנפלינג. חיזוק אריחים בסנפלינג, נחשב כיום לאחד מהשיטות המובילות לביצוע של תיקונים בגובה בכלל. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם מידע מלא ומפורט על חיזוק אריחים בסנפלינג.

הכל על חיזוק והחלפת אריחים במבנים

אחד הדברים שעלינו להבין לפני שאנחנו מבצעים חיזוק או החלפה של אריחים במבנה בו אנחנו מתגוררים, זה כי מדובר על עבודה זהירה מאוד, שצריכה להתבצע במקצועיות רבה מאוד. יש לו מעט סכנות בביצוע של עבודת אריחים רעה – נפילה של אריחים, התרופפות של אריחים, ושבירה של אריחים, כולם יכולים לסכן את המבנה ואת האנשים שמתגוררים בו. ועל כן, חשוב מאוד לדאוג לפני ביצוע חיזוק אריחים בסנפלינג לשכור את השירותים של חברות אשר מתמחות בחיזוק אריחים, תיקונים של אריחים, וחיזוק אריחים בסנפלינג. 

למה דווקא חיזוק אריחים בסנפלינג? מה הפך את שיטת העבודה בסנפלינג לכל כך פופולארית כיום?

הרבה אנשים פונים אלינו ולמעשה לא כל כך מבינים – למה כל כך הרבה חברות מבצעות עבודות כמו חיזוק אריחים באמצעות חבלי סנפלינג כיום? מה הם הסיבות השונות לכך? ובכן, כשאנחנו עונים על השאלה הזו, עלינו להבין בראש ובראשונה את הדבר הבא – העולם שלנו נעשה משנה לשנה לעולם גבוה יותר. לאט לאט, בתי קרקע ומבנים נמוכים, מתחלפים להם בנוף העירוני שלנו, ובמקומם קמים לרוב בניינים גדולים, רבי קומות, וכיוצא בזאת. השינוי האורבני שהעולם חווה (כבר עשרות שנים, לא מדובר על סוגיה חדשה) אילצה חברות בניה רבות להבין – עלינו לייצר שיטת עבודה יעילה ורלוונטית לביצוע של עבודות שונות ותיקונים בגובה. כיום, חברות צריכות להתמודד עם – ניקיונות של חלונות בבניינים גבוהים, צביעה וטיח של בניינים גבוהים, איטום חיצונים של רבי קומות, שיפוץ של מבנים בגובה, ועוד רבים כיוצא בזאת.

אז מה הופך למעשה את שיטת העבודה בסנפלינג לעדיפה על שיטות העבודה האחרות בגובה?

ובכן, אנשים רבים שואלים אותנו – למה כדאי לבצע עבודות רבות בגובה בעזרת סנפלינג, ולא באמצעות שיטות אחרות לעבודה בגובה אשר קיימות כיום בעולם גם כן. שיטות העבודה האחרות שנפוצות לעבודה בגובה רב הם – עבודה בעזת בניית פיגומים ייעודיים לעבודה, ועבודה באמצעות מנופים גדולים. להלן מספר יתרונות מרכזיים מאוד של חיזוק אריחים בסנפלינג לעומת חיזוק אריחים ועבודות נוספות בגובה בעזרת מנופים או פיגומים:

  • מורכבות העבודה – עבודה באמצעות חבלי סנפלינג, הופכת את העבודה לפשוטה וקלה הרבה יותר.
  • כוח אדם – חיזוק אריחים בסנפלינג, מאפשר לנו לבצע את העבודה הזו, ועוד עבודות רבות מורכבות בעזרת כוח אדם מצומצם, לעתים, אדם אחד בלבד יוכל לבצע את העבודה.
  • עלות – עלות של עבודה עם חבלי סנפלינג, היא עלות נמוכה יותר מעלות של שיטות מורכבות יותר לביצוע עבודות בגובה, לדוגמת מנופים ופיגומים.
  • משך העבודה – לרוב, עבודות גובה שמתבצעות בעזרת חבלי סנפלינג הן עבודות אשר מסתיימות בקבועי זמנים קצרים יותר בצורה משמעותית.

זקוקים לחיזוק אריחים באמצעות חבלי סנפלינג? יש לנו את החברה המושלמת עבורכם!

חברת דוד קלין – ניקיון חלונות בגובה, היא חברה המחזיקה בכחמש עשרה שנות ניסיון בעבודה בגובה, עבודה באמצעות חבלי סנפלינג, וכיוצא בזאת. חברתנו, נחשבת כיום לאחד החברות המובילות בארץ לעבודה בסנפלינג, ומידי שנה, אנחנו מעניקים את השירות שלנו באדיבות וביחס אישי לאלפי ישראליים ברחבי הארץ.

מעוניינים לשמוע עוד על חיזוק אריחים בסנפלינג?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button