הרחקת יונים

כל הסיבות מדוע לבחור בנו

שירותי הרחקת יונים - זבנג וזה נגמר!

פתרונות הרחקת יונים מתקדמות החל מהתקנת דוקרנים במקומות המועדים, ועד לפתרונות רשת בבניינים.

מגוון פתרונות

אצלנו תמצאו מגוון פתרונות מיוחדים עבור הרחקת יונים ובהתאמה אישית לתקציב שלכם.

צוותי הניקיון שלנו בעלי רישיון גלישה בסנפלינג ומצוידים ברישיונות לעבודות גובה בהתאם למידת הצורך.

צוותים מקצועיים

לנו צוותים ניקיון מקצועיים ומנוסים אשר יוכלו לתת את הפתרונות הנדרשים לצרכים שלכם.

צוותי הניקיון שלנו בעלי רישיון גלישה בסנפלינג ומצוידים ברישיונות לעבודות גובה.

תוצאות ואחריות

התוצאות? לא תסבלו יותר מיונים טורדניות וזיהומים. בנוסף, אנו מעניקים 5 שנות אחריות על עבודותינו!

הרחקת יונים

יונים השתלטו על הגג? הן חודרות למרפסת השירות או למסתור הכביסה? יונים עלולות להוות מטרד ממשי ואפילו להוות סכנה בריאותית. לצד המראה החביב והפסטורלי, מתגלה צד הרבה יותר אפל, הקשור להעברת מחלות ובעיות היגיינה המזכירות יותר את העכברושים הבאים מהזבל ומהביוב.

כמה כיף להאכיל את היונים?

אי אפשר שלא להתרגש ולהתרשם מהמראה המרהיב של מאות יונים באחת מכיכרות לונדון למשל, המתקבצות ללקט את פירורי הלחם אשר התיירים מפזרים עבורם. חווייה מרשימה אולי, אך מאוד לא היגיינית. צואת היונים מכילה חיידקים לרוב – וחומרים שונים המופרשים מגופן יכולים להוות סכנה ממשית.

בעיקר כשמדובר בבתים פרטיים, אסור לקחת סיכון, יש להרחיק את היונים לצמיתות ויש לוודא כי ההרחקה בוצעה ביסודיות ובמקצועיות. ובכן, כיצד מתבצעת הרחקת יונים ומהן השיטות המומלצות?

ישנן כמה שיטות טובות, המצריכות ידע וניסיון. אחת השיטות המבוצעות לרוב בגגות או מרפסות, היא רשת היונים. רשת מקצועית ואיכותית עשוייה מחומרים שקופים כך שאינה נראית למרחוק ועמידה בכל תנאי מזג האוויר.

בעזרת עובדים מקצועיים, ידע וניסיון מצטבר, לנו הפתרונות הטובים ביותר להרחקתם לצמיתות של יונים מביתך או מכל מקום שידרש. שיטה מצויינת נוספת היא שיטת הדוקרנים המתחברים בעזרת דבק מיוחד לכל המקומות והמשטחים החביבים על היונה כמו עדני חלונות, מזגנים, גגות, מעקים ועוד. הדוקרנים לא פוצעים את היונים אלא רק מקשים מאוד על המגע שלהן עם השטח ולכן הן לא חוזרות. הדוקרנים עמידים מאוד לאורך זמן.

 

אנו מספקים אחריות מלאה על העבודה שלנו, האמינות ושביעות רצונם של לקוחותינו הם לנו ערך עליון. הבחירה בשיטה להרחקה לצמיתות של היונים נעשית על פי כמה פרמטרים ובעיקר על פי ההתאמה למבנה מסוים ולדרישות הלקוח. סנפלינג או מנוף סולם הם התמחות נוספת שלנו בדרך אל הרחקת יונים לצמיתות.

כשהיונים מתרבות והופכות מטרד של ממש, אסור לדחות את הרחקתן, מאוד לא מומלץ לנסות להתמודד איתן לבד ויש להזמין חברה מקצועית המעסיקה עובדים בעלי ידע וניסיון. היונים משאירות אחריהן לכלוך וצואה מעלה ריח אשר קשה מאוד להיפטר ממנו. ככל שתדחה הרחקתן כך המטרד יגדל והסכנה לבריאות גדלה.

היונים, בניגוד להרבה סוגי ציפורים, לא אוהבות לנדוד. מאחר ובני האדם, לא תמיד במתכוון, דואגים לכל צורכיהם, הם נשארות במקום בו נולדו ומתרבות להנאתן. עם כל הצער ועם כל אהבתנו לבעלי חיים, התרבותן של היונים היא בעיה של ממש. בנוסף לכל המחלות שהיונה עלולה להעביר היא גם מעבירה כינים אשר קשה להבחין בהם והן יוצרות גירודים ומחלות אור.

אנחנו מתחייבים לשירות אדיב ומקצועי, מחירים הוגנים ומשתלמים. סנפלינג, מנופי סולם, רשתות, דוקרנים, כל אלה ועוד הן שיטות ההרחקה שלנו, שיטות אשר הוכיחו את עצמן, היונים מסרבות לחזור. היונה נקשרה לתודעתנו כסמל השלום, היא יפה, חיננתית וילדים אוהבים לרדוף אחריה. כל עוד היא רחוקה ממקום מגורנו או עבודתנו, אפשר ליהנות מהמראה שלה ומקולה, אך יש למנוע בכל דרך השתלטות של יונים על שטחים פרטיים.

נשמח לייעץ, לענות על שאלות ולהעניק שירות מקצועי ויסודי בהרחקתן של יונים מטרידות. הרחקת יונים היא המומחיות שלנו. ביכולתך ליצור עמנו קשר להשארת פרטים כאן – ואנו נשמח לחזור אליך ולהבין את הבעיה.

ניקוי פאנלים בגגות | דוד קלין

צפו בסרטון הניקוי של דוד קלין

צפו בסרטון ניקוי פאנלים סולאריים של דוד קלין והזמינו עוד היום ניקוי לביתכם..!

שירותי ניקיון נוספים מבית דוד קלין

בעזרת ניקוי חלונות בסנפלינג אפשר לשפר את הנגישות לחלונות גבוהים, להבריק אותם עם ציוד מתקדם ולשדרג את החזות החיצונית של בנייני מגורים ומשרדים.
ניקוי חלונות בסנפלינג
ניקוי חלונות בגובה יתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים. כך, ניתן יהיה להבטיח ביצוע עבודה איכותית וללא סכנות.
ניקוי חלונות בגובה
אנו מסוגלים להגיע לגובה במהירות, בקלות ובנוחות וכמובן לשמור על הבטיחות שלך ושל העוברים והשבים.
ניקוי סקיילייט

צרו קשר עם דוד קלין

כתובת מייל

davidpasharel14@gmail.com

השאירו פרטים

Call Now Button
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה..! במה אוכל לעזור?