החלפת אבנים בסנפלינג

איטום בסנפלינג

כך החלפת אבנים בסנפלינג הפכה להיות השיטה הנפוצה ביותר להחלפת אבנים בגובה

במדינת ישראל, נהוג מאוד לבני בעזרת חיפוי חיצוני של אבנים על קירות הבית. מדובר על שיטה אשר נפוצה מאוד גם בבניה הפרטית, אך גם בבניה הציבורית ניתן לראות שימושים רבים של אבנים חיצוניות בבני. האבן, מהווה למעשה את אחד החומרים הטבעיים העמידים ביותר, ואבנים, מחזיקות בצורה שנחשבת לאהובה מאוד על ידי אדריכלים, מתכנני בתים, וכיוצא בזאת. אולם, עם השנים ועם הזמן שהבניין עומד על תיליו, אנחנו עשויים לחוות שחיקה והרס של האבנים החיצוניות למבנה. עם הזמן, האבנים מתמודדות עם כשלים רבים, זאת לדוגמת הכשלים הבאים – התנתקות של אבנים מקירות המבנה, ליקויים באטימות המבנה, חדירה של רטיבות גדולה לתוך דירות, הופעה של סדקים וקילופים על גבי האבנים, וכיוצא בזאת.

אבני בניין

החלפת אבנים בסנפלינג – כך אבנים חיצוניים למבנה נשחקים ונפגמים עם הזמן

הסיבות שמובילות לכך הן רבות, ולמעשה, עלינו להבין שהאבנים החיצוניות מתמודדות עם השנים עם לא מעט מכשולים ומערומים שמקשים על ההישרדות הטבעית של האבנים – משקעים קיצוניים, רוחות חזקות, שינויים במזג האוויר, ועוד דברים רבים כיוצא בזאת, הם אלה שמשפיעים רבות על האבנים החיצוניים למבנה, והם אלו גם שמביאים לשחיקה של האבנים ולתקלות השונות שבהם. כיום, ישנה שיטת פופולארית מאוד לתיקון והחלפה של אבנים בבניינים גבוהים, שיטה זו נקראת – החלפת אבנים בסנפלינג. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם את כל המידע שהייתם צריכים לדעת על שיטת העבודה הזו. 

בשנים האחרונות אנחנו עדים לצורך גדול יותר בהחלפת אבנים בגובה

בשנים האחרונות אנחנו עדים לצורך ממשי שגדל בהחלפת אבנים בבניינים גבוהים ובגורדי שחקים. למעשה, הסיבות לכך הן רבות, ועלינו להבין שעם השנים בעצם, העולם שלנו חווה עלייה משמעותית בבניה לגובה – יותר ויותר בתים פרטיים נעלמים מהנוף שלנו, ובמקומם מופיעים רבי הקומות וגורדי השחקים, שהחליפו למעשה עם הזמן את הבתים הפרטיים בנוף שלנו. כתוצאה מכך, בשנים האחרונות אנחנו מקבלים יותר ויותר פניות לביצוע של החלפת אבנים בסנפלינג – יותר ויותר אנשים מתמודדים עם ליקויים במעטפת האבנים החיצונית, כאשר הם גרים בבניינים גבוהים וגורדי שחקים לצורך העניין.

כך עבודה בגובה באמצעות חבלי סנפלינג הפכה להיות שיטת העבודה הנפוצה ביותר בגובה כיום

כיום, מרב החברות לעבודה בגובה בוחרות לעבוד עם חבלי סנפלינג. למעשה, מדובר כיום בשיטה הפופולארית ביותר לביצוע מגוון רחב של עבודות בגובה, ולא מדובר על שיטה רק להחלפת אבנים בגובה. כיום, שורה ארוכה של שירותים, זאת לדוגמת – ניקיון חיצוני של חלונות, צביעת בניינים, איטום של מבנים, וכיוצא בזאת, הם שירותים אשר ניתנים בעזרת שיטת העבודה בסנפלינג. למעשה, שיטה זו הפכה להיות שיטה נפוצה ופופולארית, בעיקר בשל העובדה שלעומת שיטת אחרות לעבודה בגובה, מדובר על השיטה הפשוטה והקלה ביותר לעבודה בגובה.

שיטות העבודה השונות שמקובלות כיום לעבודה בגובה, הן עבודה בעזרת מנופים בגובה, או עבודה בעזרת בניית פיגומים בגובה. שיטת העבודה בסנפלינג, היא שיטה הרבה יותר נוחה ופשוטה לעומת שיטות העבודה האחרות. כך למעשה, שיטה זו היא שיטה שלא דורשת שימוש בכלים כבדים או בכוח עבודה רב, לא מדובר על שיטה שמפריעה לאורח החיים השגרתי של תושבי השכונה, ומדובר על שיטה שעולה לנו הרבה הרבה פחות כסף. כל היתרונות האחרונים שצוינו, הובילו לכך שכיום, מדובר ללא ספק על שיטת העבודה הנפוצה לביצוע החלפת אבנים בסנפלינג, וככלל לעבודה בגובה באופן גורף.

זקוקים להחלפת אבנים בסנפלינג? לא יודעים לאיזה חברה לפנות? נראה שהגעתם למקום המושלם עבורכם!

לבחור חברה לביצוע עבודות בגובה זה לא דבר פשוט. מדובר על אופרציה מורכבת למדי, ויש חברות רבות שמציעות שירותי עבודה בגובה כיום. אז איך בוחרים? חברת דוד קלין – ניקוי חלונות בגובה, נחשבת כיום לאחת החברות המקצועיות ביותר בארץ בכל הנוגע למתן שירותי עבודה בגובה. חברתנו, מתמחה בשורה ארוכה של עבודות בגובה, ורובן, מתבצעות כמובן בעזרת חבלי סנפלינג – ניקיון חלונות חיצוניים, החלפת אבנים בסנפלינג, צביעת קירות חיצוניים בסנפלינג, וכיוצא בזאת, הם רק חלק מהשירותים השונים שתוכלו לקבל על ידי חברת דוד קלין, המתמחה בעבודות הגובה השונות.

מעוניינים לשמוע עוד על החלפת אבנים בסנפלינג?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button