הדבקת אריחים בגובה

טיח בסנפלינג

המדריך המלא להדבקת אריחים בגובה, חיזוק, ותיקונים של אריחים בבניינים גבוהים ורבי קומות.

אחת המגמות שפוגשות את מדינת ישראל, אבל גם את העולם כולו כבר עשרות שנים, זה המגמה הבאה – יותר ויותר בתי קרקע פרטיים ומבנים נמוכים נעלמים מהנוף העירוני שלנו, ובמקומם מתנוססים לגובה יותר ויותר בניינים גבוהים, רבי קומות, וכיוצא בזאת. הסיבות המובילות לכך הן רבות ומגוונות, ובראש ובראשונה עלינו להבין שקצב גדילת האוכלוסייה, בנוסף למיעוט של אזורי מחייה עירוניים, הם אלה שפשוט הובילו למצב הזה.

כתוצאה מהמעבר העולמי לבניה גבוה, חברות הבניה והשיפוצים היו צריכים לשנות את פניהם, ולהתמחות במשהו חדש – ואנחנו כמובן מדברים על מעבר לשיפוצים, עבודות בניה, וכיוצא בזאת בגובה. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם את המדריך המלא שינסה לעשות לכם סדר באחת מהעבודות המבוקשות ביותר בגובה כיום, שהיא כמובן הדבקת אריחים בגובה. בשורות הקרובות, תוכלו למצוא את המידע הבא – מה זה הדבקת אריחים, למה אנחנו צריכים לבצע תיקונים והדבקת אריחים, ומה היא הדרך היעילה והטובה ביותר לביצוע הדבקת אריחים בגובה כיום. קריאה נעימה!

טיח לאבני חיפוי

בתור התחלה, מה זה הדבקת אריחים בגובה ומתי נזדקק לתיקון ולהדבקה מחדש של אריחים?

הדבקת אריחים זה אחד החלקים האחרונים ביותר בתהליך בניה של כל מבנה, בניין, בית פרטי, וכיוצא בזאת. מדובר על הליך אשר משמש אותנו בעיקר לצרכים אסתטיים ולצרכים עיצוביים של המבנה עצמו. לרוב, אריחים עשויים מחומרים כמו – קרמיקה, אבן, וכיוצא בזאת, והם עשויים להגיע במגוון רחב של עיצובים שונים, אשר לרוב מותאמים לדרישת הלקוח, לטעם האישי שלו, וכיוצא בזאת. את האריחים, מדביקים לאחר בניית השלד המרכזי של הבית, על גביו.

לרוב, אריחים מחזיקים זמן רב מאוד, בעיקר בשל העובדה שהם עשויים מחומרים איכותיים ועמידים, אולם, עם הזמן האריחים מתמודדים עם לא מעט תנאים סביבתיים שונים, אשר עשויים להוביל לפגיעה בהם – גשם, רוחות, ותנאי מזג אוויר קיצוניים, הם רק חלק מהדברים השונים שעשויים להוביל לפגיעה באריחי המבנה. כאשר אחד או יותר מהאריחים שמוטמעים על גבי הבית שלנו נפגע, עלינו להזמין בעל מקצוע שיתקן את האריחים שנשברו, ולמעשה, מדובר על הדבקת אריחים בגובה.

הדרך היעילה ביותר לביצוע של הדבקת אריחים בגובה כיום

יש לא מעט שיטות עבודה שונות הנוגעות לעבודות בגובה לדוגמת הדבקת אריחים בגובה. למשל, ניתן להדביק אריחים בגובה בעזרת פיגומים ייחודיים שנבנים לצורך ביצוע העבודה, ניתן לתקן את האריחים בגובה בעזרת מנופים גבוהים, וכיוצא בזאת. אולם, יש שיטה אחת, אשר נחשבת כיום ליעילה, ואטרקטיבית הרבה יותר מהשיטות הקודמות שצוינו לעיל. שיטה זו נקראת הדבקת אריחים בסנפלינג, והיא מהווה את שיטת העבודה העיקרית היום של חברות העבודה בגובה השונות. כיום, תוכלו למצוא חברות רבות בארץ אשר מתעסקות בשיטת העבודה בסנפלינג, שכן מדובר באמת על שיטה נהדרת אשר מביאה יחד איתה כמות רבה של יתרונות.

היתרונות של שיטת העבודה בסנפלינג להדבקת אריחים בגובה 

הדבקת אריחים בגובה באמצעות חבלי סנפלינג, הפכה להיות מאוד מאוד פופולארית בקרב חברות הבניה השונות עם השנים. להלן מספר סיבות ויתרונות מרכזיים של הדברת אריחים בגובה באמצעות חבלי סנפלינג, יתרונות שהובילו לכך ששיטה זו נחשבת כיום לשיטה עדיפה לעבודה על חשבון שיטות עבודה אחרות:

  • יעילות – הדבקת אריחים בגובה בסנפלינג נחשבת ליעילה הרבה יותר על משיטות העבודה השונות בגובה.
  • זמן – הדבקת אריחים בגובה בסנפלינג, לוקחת הרבה פחות זמן מכל שיטות העבודה האחרות בתחום.
  • מחיר – מבחינת עלות העבודה – כמעט בכל המקרים הדבקת אריחים בגובה תעלה לנו הרבה פחות מהדבקת אריחים בגובה בשיטות שונות, לדוגמת מנופים, בניית פיגומים, וכיוצא בזאת.
  • כוח אדם – כאשר מדובר על הדבקת אריחים בגובה, עבודה עם חבלי סנפלינג תדרוש לרוב הרבה הרבה פחות כוח אדם מעבודה בגובה בכל השיטות האחרות. למעשה, במקרים רבים ניתן לבצע את העבודה בעזרת אדם אחד בלבד, או צמד אנשים לכל היותר.

הדבקת אריחים בגובה – זקוקים להדבקת אריחים בגובה באמצעות חבלי סנפלינג? הגעתם למקום הנכון ביותר!

חברת דוד קלין, נחשבת כיום לאחת מהחברות המובילות ביותר במדינת ישראל בכל הנוגע לעבודות הבניה והשיפוץ השונות בגובה. חברתנו, מתמחה בביצוע שורה ארוכה של עבודות שונות בגובה, לדוגמת – ניקיון חלונות חיצוניים בגובה, שיפוצים בגובה, טיח ושפכטל של בניינים גבוהים, שיפוצים כלליים, בגובה, ועוד עבודות רבות כיוצא בזאת.

מעוניינים לשמוע עוד על הדבקת אריחים בגובה?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button