איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

ניקוי חלונות בגובה - דוד קלין

אם אנחנו מציגים בפניכם את המונח "סנפלינג" מן הסתם שמרב האנשים ישר ילכו למחוזות של ספורט אתגרי, טיולים, וכיוצא בזאת. אבל האם ידעתם, שכיום סנפלינג הפך להיות לאחת משיטות העבודה המתקדמות והיעילות ביותר בכל הנוגע לעבודות בגובה? כיום, חברות רבות משתמשות בחבלי סנפלינג בכדי לבצע עבודות מסובכת בגבהים רבים. איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, מהווה את אחד השימושים הנפוצים ביותר של עבודה בגובה בעזרת חבלי סנפלינג, ועל זה, עוד נדון רבות במאמר הבא.

אז אם אתם מתמודדים עם בעיות של איטום הקירות, ואם אתם גרים בבניין רב קומות, הכתבה הבאה היא לבטח בשבילכם. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם מדריך מקיף על איטום של קירות חיצוניים בעזרת חבלי סנפלינג, לרבות המידע הבא – מה זה איטום קירות חיצוניים, כיצד נוכל לדעת שאנחנו זקוקים לאיטום של קירות חיצוניים, וכיצד עבודה בסנפלינג הופכת את איטום הקירות החיצוניים לפשוטה הרבה יותר?

עבודת איטום בגובה - דוד קלין

בתור התחלה, מה זה איטום קירות ומתי נצטרך לבצע איטום של קירות הבית?

בואו נתחיל מההתחלה – הבית שלנו, הוא המקום שאמור להגן עלינו מהסביבה החיצונית, ומתנאי מזג האוויר השונים ששוררים בחוץ. איטום של קירות הבית, הוא מה שמאפשר לדבר הזה לקרות. איטום הבית, הוא מה שמאפשר לנו לחיות בתוך הבית, ולא להרגיש את הדברים הבאים – חדירת רוח לבית, טמפרטורות קרות בתוך הבית, רטיבות בתוך הבית, וכיוצא בזאת. למעשה, כל מבנה עובר איטום ראשוני עוד בשלבי הבניה המקדימים שלו, זאת כאשר מתבצע איטום של שלד המבנה לאחר בניית השלד עצמו. אולם, עם הזמן איטום של כל מבנה נשחק, וכתוצאה מכך, עלינו להזמין שירותי איטום שיחזקו את איטום המבנה ויחזירו אותו לסדרו.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג – מתי נדע שאנחנו זקוקים לאיטום של הקירות החיצוניים?

שאלה זו היא שאלה שאנחנו פוגשים לעתים קרובות, שכן אנשים רבים תוהים מתי עליהם לקרוא לחברת איטום שתבצע איטום של קירות הבית החיצוניים שלהם. למעשה, יש כמה וכמה סממנים מקדימים, אותם סממנים עשויים להעיד שאיטום המבנה נשחק, ושעלינו לבצע חידוש של האיטום במיידי. להלן מספר סממנים מקדימים שיעידו על שחיקה של איטום הבית:

  • רטיבות על הצדדים הפנימיים של קירות הבית החיצוניים
  • לחות גבוהה אשר מורגשת בתוך הבית
  • חדירה של רוחות לתוך הבית
  • מזג אוויר קר או חם קיצונים (תלוי בעונות השנה) בתוך חלל הבית

ניקוי חלונות בסנפלינג | דוד קלין

למה דווקא עבודה בעזרת חבלי סנפלינג? מה הם היתרונות השונים של ביצוע עבודות איטום בגובה בעזרת חבלי סנפלינג?

כפי שהצלחתם כבר להבין מקריאת השורות שקדמו לקריאת שורות אלה, איטום קירות חיצוניים בעזרת חבלי סנפלינג, הוא איטום אשר מביא יחד איתו כמה וכמה יתרונות שונים על חשבון שיטות העבודה האחרות בגובה. האלטרנטיבות לרוב לעבודה בעזרת חבלי סנפלינג כאשר דובר על איטום קירות חיצוניים בבניין, זה לרוב – עבודה עם מנופים גבוהים, או בניית פיגומים לצורך ביצוע העבודה. בכל המקרים, עבודה עם חבלי סנפלינג נחשבת להרבה יותר טובה, מועילה, וכיוצא בזאת. להלן מספר יתרונות מרכזיים של איטום קירות חיצוניים בסנפלינג:

  • עבודה בגובה בעזרת חבלי סנפלינג, היא עבודה זולה הרבה יותר.
  • עבודות עם סנפלינג נחשבות לפשוטות יותר לביצוע, והן דורשות הרבה פחות משאבים.
  • עבודה בגובה עם סנפלינג, מפריעה הרבה פחות לנוחות הדיירים בבניין, לעומת עבודה עם פיגומים או לחלופין עבודה עם מנופים.

מעוניינים לבצע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג? פנו עוד היום לחברת דוד קלין

חברת דוד קלין היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות ביותר בישראל בכל הנוגע לעבודה בגובה. חברת דוד קלין, היא חברה המחזיקה במעל לחמש עשרה שנות ניסיון בתחום העבודה בגובה, והיא מחזיקה בכלל הכלים הדרושים, ובכלל האישורים החוקיים לעבודה בגובה עם חבלי סנפלינג.

מעוניינים לשמוע עוד על איטום קירות חיצוניים בסנפלינג?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button