איטום קירות בסנפלינג

שיקום בטון לפני ואחרי | דוד קלין

איטום של מבנה הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל בית ומבנה שבני אדם חיים בו. בואו נבין את זה בצורה הבאה – הבית שלנו, הוא המקום שמהווה עבורנו מכסה מפני העולם שבחוץ. בזכות הבית בו אנחנו חיים, אנחנו מוגנים מתנאי מזג האוויר של העולם שבחוץ, זאת לדוגמת רוחות, גשמים, טמפרטורות נמוכות, וכיוצא בזאת. מה שמסייע לבית שלנו להגן עלינו מתנאי מזג האוויר שבחוץ, זה כמובן האיטום של הבית שלנו.

איטום, מתבצע לראשונה עוד בשלבים המקדימים של בניית הבית או המבנה, לאחר שמסיימים לבנות את השלד החיצוני של הבית. אולם, עם השנים איטום של כל מבנה או בית נשחק, ויכולות האטימות והעמידות שלו, הולכות ופוחתות בצורה משמעותית. בדיוק בגלל זה, אנשים רבים מוצאים את עצמם מידי שנה זקוקים לאיטום מחדש של קירות הבית. כאשר מדובר על בניינים ועל רבי קומות, למעשה הסוגיה הופכת להיות מורכבת הרבה יותר. איטום קירות בסנפלינג, מהווה כיום את שיטת האיטום הפופולארית ביותר במדינת ישראל ובעולם כולו כאשר מדובר על רבי קומות ובניינים גבוהים. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם את כל המידע הרלוונטי על איטום קירות בסנפלינג.

ניקוי חלונות בגובה - דוד קלין

איטום קירות בסנפלינג – לא מה שחשבתם שזה

אם נגיד את המונח "סנפלינג" לבני אדם, סביר להניח שהקונוטציה הראשונה שתעלה לאותם האנשים הינה ספורט אתגרי, טיולים, טיפוס על הרים, וכיוצא בזאת. אולם, לא הרבה יודעים שכיום חבלי סנפלינג, מהווים את שיטת העבודה היעילה והמרכזית אצל חברות עבודה רבות בגובה, ואחת מהעבודות המרכזיות בה עושים שימוש בטכנולוגיות סנפלינג מתקדמות, היא עבודה של איטום קירות של מבנים בגבהים רבים. כיום, איטום קירות בסנפלינג הפך להיות מבוקש מאוד. יש לכך סיבות רבות, חלק מהסיבות הללו הן כמובן העובדה שבשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה גדולה במספר רבי הקומות בישראל ובעולם כולו, ועוד יתרונות נוספים שאיטום קירות מביא על חשבון שיטות אחרות לאיטום של קירות בגובה.

מה הם היתרונות השונים של איטום קירות בסנפלינג על חשבון שיטות אחרות לאיטום קירות בגובה?

כפי שהצלחתם להבין מקריאת השורות שקדמו לשורות אלה, איטום קירות באמצעות חבלי סנפלינג, מהווה את שיטה העבודה הטובה ביותר בגובה מבין שלל הטכניקות והשיטות האחרות שקיימות בעולם. מבחינת שיטות אחרות שקיימות לעבודה בגובה, יש עוד שתי שיטות מרכזיות לעבודה בגובה כיום, והשיטות הללו הם – עבודה באמצעות בניית פיגומים, ועבודה עם מנופים גבוהים. שניהם, נחשבים כיום לפחות רלוונטיים ויעילים במקרים רבים מעבודה בגובה עם חבלי סנפלינג. להלן מספר יתרונות מרכזיים של איטום קירות בסנפלינג על גבי השיטות האחרות לאיטום קירות:

  • עלות העבודה כאשר מדובר על איטום קירות בסנפלינג היא עלות נמוכה בצורה משמעותית מעלות העבודה בעזרת פיגומים או מנופים.
  • עבודה בגובה עם סנפלינג, אינה מפריעה לשגרת החיים של דיירי הבניין, זאת בשונה מעבודות פיגומים ומנופים, שעשויים להפריע לשגרת החיים שלנו במבנה.
  • זמני העבודה כאשר מדובר על איטום עם סנפלינג הם זמני עבודה קצרים בצורה משמעותית – דבר שמשפיע גם על מחיר העבודה כאמור.
  • עבודה בגובה עם סנפלינג דורשת הרבה פחות משאבים והרבה פחות כוח אדם.
ניקוי חלונות בגובה | דוד קלין

מה היא הדרך הטובה ביותר לבחור חברת עבודה בגובה

בחירה של חברת עבודה בגובה, כאשר אנחנו זקוקים לעבודה של איטום קירות בסנפלינג, היא בחירה חשובה ומשמעותית. עבודה בלתי מקצועית, אשר ניתנת על חברה שאינה מעמידה עבודות מקצועיות מספיק, עשויה לייצר יותר נזק מתועלת. להלן מספר טיפים לבחירת חברה לעבודות בגובה:

  • עבדו רק עם חברות שמחזיקות בכלל האישורים הדרושים והרלוונטיים.
  • דעת הקהל אינה טועה – בקשו המלצות מחברים, מכרים, עמיתים לעבודה, וכיוצא בזאת.
  • הצעת מחיר – אנשים נוטים לחשוב שהצעת המחיר הנמוכה ביותר היא הטובה ביותר, ובפועל, הסיפור הוא שונה לגמרי.
  • בחרו חברת עבודה בגובה שמעניקה יחס אישי, מסביר, ואנושי.

צריכים איטום קירות בסנפלינג? הודות לחברת דוד קלין, אתם כבר לא צריכים לחפש יותר!

חברת דוד קלין, נחשב לאחת מהחברות המקצועיות ביותר במדינת ישראל בכל הנוגע לכלל סוגי העבודות בגובה. חברת דוד קלין, מחזיקה בניסיון של מעל לחמש עשרה שנים בכל סוגי העבודות בגובה, לרבות עבודות של איטום קירות בסנפלינג. חברתנו, מחזיקה באנשי צוות מקצועיים, המחזיקים בניסיון רב שנים בתחום.

מעוניינים לשמוע עוד על איטום קירות בסנפלינג?
חייגו כעת:
פתיחת ההודעה
צריך עזרה?
היי, שמי דוד ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה :)
במה אוכל לעזור?
Call Now Button