צרו קשר
ּ

עבודות איטום בסנפלינג

מה היתרון של ביצוע עבודות איטום בסנפלינג על פני עבודות איטום המתבצעות בעזרת פיגומים? כיצד בוחרים את החברה הנכונה שתעניק את השירות?

ישנן שלל עבודות אשר מתבצעות בגובה ועל כן יש לבצע אותן בסנפלינג. במקרה זה על בעל המקצוע להיות מומחה גם בטיפוס ובנוסך, עליו לדעת כיצד לבצע את עבודת האיטום בצורה הטובה ביותר, כשהוא תלוי בגובה. על מנת שהוא יוכל לבצע את העבודה עליו לעבור הכשרה מתאימה ולהיות בעל כוח פיזי.

מדוע לבצע את העבודה בסנפלינג ולא עם פיגומים

עבודת האיטום בגובה יכולה להתבצע בשתי דרכים. האחת היא באמצעות הקמת פיגומים והיא הייתה נפוצה בעבר. היום, ההעדפה היא להשתמש בסנפלינג וזאת כיוון שהקמת הפיגומים דורשת זמן רב, עלולה להוות מפגע סביבתי ולא תמיד מצדיקה את העבודה הנדרשת.

הסנפלינג נותן פתרון מתאים עבור עבודות של איטום. ניתן להגיע לכל מקום, לכסות שטחים נרחבים או להפך, מצומצמים והסיכון לסביבה מינימלי. כמובן, העבודה תתבצע אך ורק על ידי אנשים שהוכשרו לבצע איטום ושהוכשרו לעשות סנפלינג. בנוסף ליעילות העבודה, כיוון שאין צורך להעמיד פיגומים, המחיר של העבודה יכול להיות משתלם יותר.

עבודות איטום בסנפלינג עם החברה המתאימה לכך

כפי שציינו, נדרשות שתי מיומנויות על מנת לבצע עבודות איטום בסנפלינג. מצד אחד בעל המקצוע חייב להבין בתחום האיטום ומצד השני עליו להיות בעל הסמכה לבצע עבודות בסנפלינג. ההכשרה שעובר בעל המקצוע מאפשרת לו להעריך את המצב הנוכחי, לדעת אם ישנן סכנות ובסופו של דבר לבצע עבודה מקצועית עם תוצאות מעולות.

לבחירת החברה יש משמעות רבה והמבנה שלך דורש מקצועיות וגב חזק. בחברת דוד קלין אנו מספקים לך רק אנשי מקצוע שעברו הכשרה ומבטיחים לך שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בדרך הנוחה לך ביותר: בטלפון, באתר ובווטסאפ וליהנות מעבודות איטום מקצועיות, יסודיות ובטוחות. 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ