צרו קשר
ּ

ניקוי שוט אשפה – בוחרים בפתרון מקצועי

למי כדאי לפנות לטובת ניקוי שוט אשפה באופן מקצועי? מה כולל ניקיון השוט? ובאיזו תדירות כדאי לנקות אותו? 

בחלק מהבניינים הפתרון לזריקת האשפה עובר בשוט אשפה. במקום שכל דייר ודיירת יעברו עם שקית הזבל במעלית, ימלאו אותה בריחות לא נעימים וישאירו אחריהם (ללא כל כוונה) טיפות ושאריות, הפתרון הוא לגשת אל הפתח המיועד בקומה ולזרוק את הזבל. זהו פתרון נקי, ידידותי לדיירים ובעל יתרונות רבים כל עוד שומרים על הניקיון שלו כמו שצריך. 

ניקוי שוט אשפה באופן קבוע

בכל בניין נעשה ניקיון של המעלית, המדרגות והחללים המשותפים. וועד הבית או האחראי לכך דואג שיהיה מי שיבצע את העבודה בצורה מקצועית. כפי שדואגים לכל החלקים המשותפים בבניין כך יש לדאוג גם לשוט האשפה, לנקות אותו וחשוב לא פחות, לבצע חיטוי שלו.

חשוב להבין כי ברגע שכל הזבל של הבניין עובר באזור אחד, אם הוא לא מקבל טיפול מתאים, עלולים להצטבר במקום מזיקים. בין היתר יכולות להתפתח פטריות, בקטריות עלולות לגדול במקום והתוצאה היא נזק שמתבטא גם בריח רע.

מה כוללת פעולת הניקיון

ניקוי שוט אשפה מתבצע על ידי הפעלת קיטור בלחץ גבוה ועבודת ניקוי יסודית שמטרתה להגיע לכל פינה. הפעולה מתבצעת באופן קבוע על ידי אנשי מקצוע אשר יודעים כיצד להפעיל את המכשירים וכיצד להסיר את השומנים וכל מה שיכול להיות שנדבר לדפנות השוט. 

על המנקה להיות איש מקצוע שעבר הכשרה לכך ועליו להישמע להוראות החברה היצרנית. בזמן שהעבודה מתבצעת אין לזרוק זבל אלא יש להמתין מעט עד שהחלל יהיה נקי.

דוד קלין – לתחזוקה נכונה בבניין 

חברת דוד קלין מבצעת עבודות תחזוקה מקצועיות בבניינים רבים – ותשמח להעמיד לרשותך שירותי ניקוי מקצועיים לשוט האשפה. אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר על ידי השארת פרטים באתר, חיוג ישיר או אפילו שליחת הודעת וואטסאפ – ולתת לנו לדאוג לניקיון הבניין שלך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ