צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות לדירות

ניקוי חלונות הדירה היא אינה פעולה השמורה אך ורק לבעלי בתים הגרים בנכס – אלא גם לכאלו הממנפים אותו ליצירת הכנסה. אם כן, מה יכולים בעלי נכסים להשקעה בענף הנדל"ן לעשות כדי להציג אותם בצורה המיטבית? כל כמה זמן כדאי לנקות חלונות בדירות שכורות? על מי חלה האחריות לנושא? במאמר הבא נענה על השאלות האלה ונסביר כיצד מתבצע ניקוי חלונות לדירות פרטיות.

דירות להשכרה מייצגות את פתרון המגורים הנפוץ ביותר בישראל. על רקע עליית מחירי הנדל"ן וחוסר היכולת של רבים מבין הזוגות הצעירים לרכוש דירה משל עצמם, הפתרון היחיד שרלוונטי עבורם הוא להשכיר אותה מבעלי נכסים.

עם זאת, גם לבעלי הנכסים יש אחריות מסוימת והשאיפה שלהם היא כמובן להגדיל את התשואה. בשביל לעשות זאת צריכים בעלי דירות שכורות לדאוג לשירותי ניקיון כלליים – ולהתמקד בניקוי חלונות בפרט.

איתנו הדירה שלך שווה יותר

נציגי דוד קלין ישמחו להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת עבור ניקוי חלונות ואחזקת מבנים. אנו מכירים שיטות מתקדמות לניקוי של כל סוגי החלונות, משתמשים בחומרים מעולים ויש עלינו המלצות מקהל יעד מגוון. כמו כן, נכס מניב כמו שלך צריך תחזוקה תקופתית וכאן אנו נכנסים לתמונה עם 30% הנחה לרוכשי מנוי שנתי – בהטבה לזמן מוגבל בלבד!

החשיבות של תחזוקת נכסים להשקעה

דירות שכורות מהוות נכס מניב עבור משקיעים מכל רחבי הארץ. מבחינת המשקיעים, התחזוקה של הנכסים קובעת באיזה מחיר הם יוכלו להשכיר אותם ומה תהיה התשואה השנתית. לפיכך, כדאי לבעלי נכסים ודירות להשכרה לתחזק אותם באופן קבוע ולשלב בין שירותי ניקיון בחלל הפנים והחוץ.

נוסף על כך, ניתן לשלב שירותי ניקוי חלונות לדירות שכורות בקומות גבוהות ונמוכות ולמנוע בלאי, שחיקה והצטברות עובש או אבנית על הזכוכיות. אפשרות אחרת היא להזמין שירות ספציפי לניקוי חלונות מאותה חברה שמנקה את הדירה ואת חדר המדרגות בבניין.

תדירות מומלצת עבור שירותי ניקוי חלונות לדירות

מבחינה מעשית, התדירות של שירותי ניקוי חלונות נקבעת לפי מצב הדירה והאופן שבו משתמשים בה. אם בחנויות למשל מנקים את החלונות אחת לכמה ימים כדי לשפר את הרושם הראשוני שאותו מקבלים הלקוחות, הרי שבדירות פרטיות אפשר לעשות זאת בתדירות של אחת לכמה חודשים. מנגד, דירות שכורות שנמצאות באזורים שבהם מתבצעת בנייה יצטרכו לעבור ניקיון בתדירות גבוהה יותר.

תחומי האחריות של השוכרים

חוזה השכרה סטנדרטי מחייב את השוכרים לדאוג לנכס ברמה המינימאלית ולהחזיר אותו לבעליו במצב המקורי. בתוך כך, יש המון שוכרים שלוקחים על עצמם תחומי אחריות נוספים וזאת במטרה לשפר את איכות החיים. אחד התחומים האלה כולל נקיטת יוזמה לניקוי חלונות והזמנת חברה מקצועית שתעשה זאת ברמה גבוהה.

במקביל, ייתכן וניתן להגיע להסדר בין בעל הנכס ושוכרי הדירה לגבי האחריות על שירותי ניקיון. הסדר כזה יקבע למשל שהשוכרים משלמים על שירותי ניקוי חלונות לדירות, בעוד בעל הנכס מקזז את העלות מהשכירות החודשית. בסופו של דבר, חלונות נקיים מייצגים אינטרס משותף של שני הצדדים ולכן כדאי לשלב את השירות כחלק בלתי נפרד מהתחזוקה.

הדירה שלך היא העבודה שלנו

בחברת דוד קלין, מתמחים בניקוי חלונות ואחזקת מבנים ובתים משותפים. נציגינו מחכים לך במספר 053-5301491 עם פרטים על ניקוי חלונות לדירות ונשמח לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ