צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות בגורדי שחקים גם בישראל

איפה נמצאים גורדי שחקים בישראל? איך מנקים חלונות גבוהים? מה ההבדל בין ניקוי בסנפלינג לבין אוסמוזה הפוכה? המומחים מאחורי דוד קלין החליטו לתת לך את כל התשובות – אז הנה המאמר שאסור לך לפספס!

אף על פי שאין הגדרה רשמית וחד משמעית למושג "גורד שחקים", יש הסכמה על כך שמדובר על בניין גבוה מאוד מעשה ידי אדם שמאפשר סוגים שונים של פעילות אנושית – בין אם למטרות השכרת משרדים או מגורים. 

יתרה על כך, החוק בישראל מגדיר גורד שחקים כבניין רב קומות שבו הפרש הגובה בין מפלס הכניסה לבין הקומה הגבוהה ביותר עולה על 29 מטרים. מצד שני, בחוק לא כתוב איך אמורים לנקות את החלונות של בניין כזה – אבל בשביל זה יש את דוד קלין.

קליק אחד – ואנחנו בדרך אליך

צוות של דוד קלין מתחייב לבצע עבורך עבודות ניקיון בגובה גם בהתראה קצרה. 

כך מבצעים ניקוי חלונות בגורדי שחקים

רוב גורדי השחקים נמצאים באזור גוש דן. אפשר למצוא בניינים גבוהים גם בצפון ובדרום, אך ניתן לראות בקלות את ההבדל בין הגובה המקסימאלי שלהם לבין אלו שיש בתל אביב, ברמת גן וגם בבני ברק. כמו כן, נדיר למצוא בישראל גורדי שחקים שמיועדים למגורים אלא בעיקר כאלה אשר משמשים כמשרדים. 

הדרך הנכונה לנקות חלונות בקומות גבוהות של גורדי שחקים היא לרדת בסנפלינג. היות ואוסמוזה הפוכה למשל מתאימה רק לגובה של עד 20 מטר  וסנפלינג היה ונותר הטכניקה המומלצת עבור ניקוי של כל סוגי החלונות. 

עם דוד קלין החלון נקי יותר

רוצה לראות טוב יותר את הנוף? נשמח לתאם עבורך ניקוי חלונות בגורדי שחקים במחיר משתלם ומפתיע. 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ