צרו קשר
ּ

ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה

מה החשיבות של ניקוי חלונות במשרדים? כיצד מיישמים את שיטת האוסמוזה ההפוכה? מדוע ניקוי בשיטת האוסמוזה ההפוכה מועדפת בישראל? הנה כל התשובות וטיפים לחיסכון על ניקוי חלונות בלי להתפשר על רמת הביצוע.

בעלי משרדים מבינים בשלב מוקדם מאוד את החשיבות של חלונות נקיים. במקביל, הם מזהים את הצורך בהזמנת שירותי ניקיון מקצועיים וזאת משום שאין להם הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני.

במילים אחרות, בעלי משרדים יודעים שרק בעזרת ניקיון יסודי, יעיל ומהיר של החלונות אפשר לשדרג את חלל הפנים והחוץ. כמו כן, השיטות הנכונות יאפשרו להשתמש בניקוי חלונות גם כדי להגביר את המוטיבציה של העובדים.

פותחים לך חלון למשרד נקי יותר

נציגי חברת האחזקה דוד קלין ישמחו להראות לך את הדור הבא של ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה. יש לנו ניסיון, יכולת וציוד מתאימים לנקות עבורך את כל סוגי החלונות ולאפשר למשרד שלך לחזור לשגרה במהירות. נוסף על כך, אנו גאים לחשוף בפניך הטבה לזמן מוגבלת ומזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים.

מהי אוסמוזה הפוכה?

ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה מבוסס על שיטה שמוכיחה את עצמה בארץ ובעולם. ראשית, בשיטה הזו משתמשים במערכת שמפיקה מים נטולי מלחים ועובדת ביחס השבה אופטימאלי. שנית, למערכת עלויות תפעול נמוכות שמפחיתות הוצאות עבור בעלי משרדים ולקוחות פרטיים. כמו כן, מערכות אוסמוזה הפוכה כוללות משאבות לחץ גבוה להתמודדות עם כל סוגי הלכלוך והכתמים.

בעלי משרדים מעדיפים אוסמוזה הפוכה

במשרדים, אין מקום לפשרות לגבי ניקיון של החלונות. ממחקרים עולה שסביבת עבודה נקייה מגבירה את הביצועים של העובדים, והיא כמובן מתחילה בחלונות מבריקים ומעוררי השראה.

בתוך כך, בעלי משרדים יודעים שהלקוחות שלהם מחווים דעה על המוצר או השירות עוד לפני שהם מגיעים לפגישה. כתוצאה מזה, הדרך הטובה ביותר לשפר את הרושם הראשוני שאותו הלקוחות מקבלים היא לדאוג לחלונות נקיים – וזה בדיוק מה שמערכת אוסמוזה הפוכה מסוגלת לעשות.

היתרונות של ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה בישראל

הטכניקה של ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה מוכיחה את עצמה בעיקר בישראל ובתנאי אקלים ים תיכוני. בעזרת מערכת אוסמוזה הפוכה ניתן להגן על חלונות גבוהים מפני בלאי ושחיקה, למנוע הצטברות עובש בגלל לחות ולהסיר כתמי שמש.

כמו כן, ניקוי תקופתי של חלונות המשרד עם מערכת אוסמוזה הפוכה חוסך כסף כי הוא מונע החלפה של החלונות בעקבות הצטברות אבנית. היות והמים בישראל מלאים באבנית, למערכת אוסמוזה הפוכה יש ערך מוסף שערכו לא יסולא בפז.

הבדלים בין שיטות לניקוי חלונות

בעלי משרדים עלולים להתבלבל ולחשוב שגם שטיפה רגילה של החלונות מספיקה להם בשביל לשפר את החזות החיצונית של הבניין. בפועל, שטיפה במים רגילים גורמת להצטברות אבנית על גבי השמשה ויחד עם חומרי ניקיון היא גם עלולה להביא לאלקטרו-סטטיות ולהידבקות מוגברת של לכלוך.

הניקיון שתמיד רצית במחיר מיוחד בשבילך

נציגי דוד קלין ישמחו להראות לך דוגמאות לפרויקטים מיוחדים בענף הניקיון והאחזקה. אנו נפעיל עבורך את מערכות הניקיון המתקדמות ביותר ובחיוג למספר 053-5301491 נוכל גם להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת לשיטת

ניקוי חלונות אוסמוזה הפוכה כמו שתמיד רצית

.

 

השיטה של אוסמוזה הפוכה מבוצעת עם מכונה משוכללת שפועלת על בסיס תהליך כימיקלי מדויק. במסגרת השיטה הזו, המכונה מבצעת תהליך שבו תמיסות, נוזלים וחומרי ניקיון עוברים דרך מסנן. בשלב הזה מבצע המסנן לכידה של המומס בצד אחד, כדי להעביר מומס טהור בצד השני. התוצאה היא ניקוי יעיל ואפקטיבי של כל סוגי החלונות ושמירה על הבטיחות גם במקומות גבוהים. כמו כן, מוטות קרבון מאפשרים להשתמש באותה שיטה אפילו בחלונות שנמצאים בגובה של 20 מטר.

אוסמוזה הפוכה ויתרונות השיטה בניקיון חלונות

המכונה שמסוגלת להעביר תמיסה דרך מסנן – וללכוד את המומס בצד אחד תוך כדי שהממס הטהור עובר לצד שני – משנה לחלוטין את האופן שבו מנקים חלונות. הנה למשל יתרונות בולטים של השיטה הזו בהשוואה לאלטרנטיבה המסורתית:

  1. אפקטיביות שאי אפשר להשיג בניקיון רגיל – ניקיון סטנדרטי של חלונות גורם להצטברות אבנית על גבי השמשה. בטווח הארוך, האבנית מעכירה את הזכוכית ואף מחלישה אותה. נוסף על כך, השימוש בחומר ניקיון סטנדרטי ובסבון או מגב גורמים לאלקטרו-סטטיות ולהידבקות מוגברת של לכלוך. לעומת זאת, השיטה החדשה מונעת את כל זה ושומרת על יעילות אופטימאלית במינימום השקעה של זמן וכסף.
  2. בטיחות ללא פשרות – עד לפני מספר שנים נאלצו בעלי משרדים בקומות גבוהות לוותר על מראה מבריק של החלונות שלהם. לחילופין, הם היו יכולים להשתמש רק בסנפלינג כדי לנקות את החלונות ולכן הפעולה עצמה הייתה יקרה וכרוכה בסיכון. המצב כיום כאמור שונה, כי המערכת החדשה מאפשרת לעובדים לעמוד על הקרקע ולהשתמש במוט טלסקופי מתארך כדי להגיע אל החלון ולנקות אותו.
  3. הזרמת מים תמידית – העניין של עמידה בלוח זמנים הוא קריטי בכל מה שנוגע לניקוי חלונות. כיוון שלרוב מדובר על דרישה של בעלי משרדים וחברות אחזקה בבנייני מגורים, השאיפה היא לבצע את הפעולה כמה שיותר מהר בלי להתפשר על התוצאות. כאן נכנסים לתמונה יתרונות מיוחדים של הזרמת מים תמידית. בעזרת הזרמה כזו, העובדים יכולים לנקות במהירות את החלונות ולחסוך בהוצאות עבור הלקוחות וקהל היעד.
  4. 100% מים נקיים – השימוש במכונה שמעבירה את החומרים דרך מסנן ייעודי מבטיח 100% מים נקיים. בפועל, זה אומר שהמים שאיתם מנקים את החלונות הם ללא אבנית, מגנזיום, ברזל וכן הלאה. התוצאה היא ניקוי יסודי של אבק ופיח אפילו מחלונות שנמצאים במרכזי ערים גדולות וסואנות.
  5. אין צורך לנגב את החלונות – לפעולות הקטנות יש משמעות אדירה בפרויקטים של ניקוי חלונות בקומות גבוהות. אם מייעלים את השיטה תוך התייחסות לפעולות כאלה, ניתן להבטיח תוצאות מעולות גם בהתראה קצרה. לצורך המחשה, הדוגמא הטובה ביותר לכך היא השיטה החדשה שבה מנקים את החלונות במים נטולי אבנית – כדי לחסוך את הצורך בניגוב. כל עוד לא צריך לנגב את החלונות והשמשות, המשמעות היא ויתור על כימיקליים שפוגעים בסביבה ושקיפות שקשה להישאר אדישים אליה.
  6. התאמה לכל סוגי הלקוחות – האמת היא שלא רק בעלי משרדים וחברות אחזקה זקוקים לפתרונות ניקוי מודרניים. בשיטה החדשה אפשר לספק שירותי ניקיון גם לאנשים פרטיים ובעלי בתים צמודי קרקע, לאולמות אירועים ובתי מלון, למוסדות ציבוריים כגון בתי ספר וכן הלאה.

ניקוי חלונות באוסמוזה הפוכה היא עניין למומחים

דוד קלין גאה ליישם את השיטה המתקדמת הידועה בשם "אוסמוזה הפוכה" באופן מקצועי – ולהנגיש אותה לקהל יעד מגוון. רוצה חלונות נקיים יותר? כך עושים זאת נכון! ביכולתנו לתאם עבורך את השירות במקצועיות, ביעילות ובמחיר הוגן. נשמח לעמוד לרשותך מיד לאחר השארת פרטים באתר הרשמי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ